Drogowcy odnawiają po zimie oznakowanie poziome

opublikowano: · informacja archiwalna

Maj to wytężony czas dla drogowców, którzy odnawiają wtedy oznakowanie poziome. W ostatnich dniach odmalowano m.in. oznakowanie na rondzie Uniwersyteckim, popularną „żmijkę”, czyli linię przystankową na ul. Jagiellońskiej i miejsca postojowe dla osób niepełnosprawnych na ul. Iwaszkiewicza.

Odnowione są już ulice: Nehringa, Stołczyńska, Inwalidzka, Kościelna, Robotnicza, Studzienna, Grzymińska, Żelazna, Karpacka, Blizińskiego, Konarskiego, Orłowska oraz Nad Odrą. Na terenie miasta odnowiono także wszystkie koperty dla pojazdów elektrycznych.


Wiadomości Szczecin Wiadomości Szczecin
Więcej wiadomości ze Szczecina

Laureaci Zrobione w Szczecinie 2025: NMG1 – szczecińska odpowiedź na potrzeby współczesnej żeglugi

Powstał w Szczecinie, został zbudowany przez lokalnych stoczniowców i dziś obsługuje jednostki z całej Europy. Innowacyjny dok NMG1 firmy Astillero – Net Marine Group został wyróżniony certyfikatem „Zrobione w Szczecinie”.

Półkolonie letnie w Fabryce Wody. Jedyne takie półkolonie w Szczecinie!

To propozycja łącząca ruch, zabawę i rozwój - bez nudy i bez nadmiaru ekranów.

Pożegnanie przedszkola w rytmie poloneza

Przed szczecińskim magistratem spotkali się tegoroczni absolwenci pięciu publicznych przedszkoli, którzy podczas wydarzenia „Pierwszy dzienniczek ucznia” symbolicznie pożegnali się ze swoimi placówkami.