Drogowcy odnawiają po zimie oznakowanie poziome
opublikowano: · informacja archiwalna
Maj to wytężony czas dla drogowców, którzy odnawiają wtedy oznakowanie poziome. W ostatnich dniach odmalowano m.in. oznakowanie na rondzie Uniwersyteckim, popularną „żmijkę”, czyli linię przystankową na ul. Jagiellońskiej i miejsca postojowe dla osób niepełnosprawnych na ul. Iwaszkiewicza.
Odnowione są już ulice: Nehringa, Stołczyńska, Inwalidzka, Kościelna, Robotnicza, Studzienna, Grzymińska, Żelazna, Karpacka, Blizińskiego, Konarskiego, Orłowska oraz Nad Odrą. Na terenie miasta odnowiono także wszystkie koperty dla pojazdów elektrycznych.
Więcej wiadomości ze Szczecina
Laureaci Zrobione w Szczecinie 2025: NMG1 – szczecińska odpowiedź na potrzeby współczesnej żeglugi
Powstał w Szczecinie, został zbudowany przez lokalnych stoczniowców i dziś obsługuje jednostki z całej Europy. Innowacyjny dok NMG1 firmy Astillero – Net Marine Group został wyróżniony certyfikatem „Zrobione w Szczecinie”.
Półkolonie letnie w Fabryce Wody. Jedyne takie półkolonie w Szczecinie!
To propozycja łącząca ruch, zabawę i rozwój - bez nudy i bez nadmiaru ekranów.
Pożegnanie przedszkola w rytmie poloneza
Przed szczecińskim magistratem spotkali się tegoroczni absolwenci pięciu publicznych przedszkoli, którzy podczas wydarzenia „Pierwszy dzienniczek ucznia” symbolicznie pożegnali się ze swoimi placówkami.