×

Powiadomienia web push umożliwiają przesyłanie na Twoje urządzenie informacji o nowościach na stronie internetowej ZDiTM natychmiast po ich opublikowaniu. Na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet) powiadomienia wyświetlane są niezależnie od uruchomionych aplikacji, natomiast na komputerach stacjonarnych do ich wyświetlenia zazwyczaj wymagana jest włączona przeglądarka internetowa.

Powiadomienia możesz włączyć i wyłączyć w każdym czasie.

Pamiętaj, że powiadomienia musisz włączyć oddzielnie na każdym urządzeniu, na którym chcesz je otrzymywać.

Wybierz interesujące Cię tematy:×

PL — język polski
EN — English language
DE — deutsche Sprache
UK — українська мова

AktualnościRSS

Wycinka drzew w Zdunowie. Czasowe zmiany na liniach 73, 93 i G

opublikowano: 02.12.2016 15:27 · zmodyfikowano: 02.12.2016 15:49 · wiadomość archiwalna

Informujemy, że w związku z wycinką drzew w dniu 5 grudnia od godz. 8:00 do odwołania na ul. Profesora Tomasza Żuka na odcinku od jednokierunkowego dojazdu do szpitala do skrzyżowania ulic Profesora Tomasza Żuka i Przytorze, wstrzymany zostaje ruch kołowy. Następują zmiany w kursowaniu komunikacji miejskiej.

Organizacja ruchu

W dniach od 6 do 9 grudnia w godz. 8:00-15:00 wycinka drzew prowadzona będzie po obu stronach jezdni na ul. Profesora Tomasza Żuka na odcinku ul. Przylesie do jednokierunkowego dojazdu do szpitala. Linie 73 i 93 kursują normalnie. Linia G kursuje objazdem przez ul. Przylesie i Przytorze. Na trasie objazdowej nie przewiduje się dodatkowych przystanków.

Prace prowadzone będą przez Nadleśnictwo Kliniska.

powiązane linie: 73, 93, G

przewiń do góry