×

Powiadomienia web push umożliwiają przesyłanie na Twoje urządzenie informacji o nowościach na stronie internetowej ZDiTM natychmiast po ich opublikowaniu. Na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet) powiadomienia wyświetlane są niezależnie od uruchomionych aplikacji, natomiast na komputerach stacjonarnych do ich wyświetlenia zazwyczaj wymagana jest włączona przeglądarka internetowa.

Powiadomienia możesz włączyć i wyłączyć w każdym czasie.

Pamiętaj, że powiadomienia musisz włączyć oddzielnie na każdym urządzeniu, na którym chcesz je otrzymywać.

Wybierz interesujące Cię tematy:×

PL — język polski
EN — English language
DE — deutsche Sprache
UK — українська мова

AktualnościRSS

Dodatkowa możliwość dojazdu bez przesiadek

opublikowano: 29.06.2018 14:50 · zmodyfikowano: 29.06.2018 14:54 · wiadomość archiwalna

Informujemy, że od 2 lipca pasażerowie z osiedli Żydowce, Klucz, Podjuchy i Zdroje będą mieli możliwość dojazdów autobusami do centrum Szczecina bez przesiadek. Dzięki porozumieniu zawartemu z PKS Szczecin, osoby posiadające bilet okresowy na komunikację miejską w Szczecinie (bilet na dowolną linię), będą mogli bez dopłaty skorzystać na terenie Szczecina z autobusowej linii nr 1.

Będzie to dodatkowa możliwość przejazdu w rejon węzłów komunikacyjnych między innymi dla mieszkańców Osiedli Żydowce, Klucz i Podjuchy. Pasażerowie posiadający bilety okresowe ZDiTM oraz osoby zwolnione z opłat na odrębnych zasadach, będą mogli korzystać w granicach administracyjnych Gminy Miasto Szczecin z linii autobusowej nr 1 kursującej między Szczecinem a Gryfinem.

Linia obsługuje na co dzień połączenie Dworzec Autobusowy Szczecin — Gryfino. W związku z tym, że autobusy przejeżdżają przez szczecińskie osiedla na prawobrzeżu, na których zgłaszane jest zapotrzebowanie na dodatkową komunikację, ZDiTM zdecydował się na podjęcie współpracy w tym zakresie. Sprzedaż biletów jednorazowych dla pasażerów będzie obsługiwał PKS Szczecin.

Linia nr 1 zatrzymywać się będzie na dotychczasowych przystankach. Zostają także uruchomione dodatkowe przystanki „na żądanie”:

przewiń do góry