przejście do treści strony

Powiadomienia web push umożliwiają przesyłanie na Twoje urządzenie informacji o nowościach na stronie internetowej ZDiTM natychmiast po ich opublikowaniu. Na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet) powiadomienia wyświetlane są niezależnie od uruchomionych aplikacji, natomiast na komputerach stacjonarnych do ich wyświetlenia zazwyczaj wymagana jest włączona przeglądarka internetowa.

Powiadomienia możesz włączyć i wyłączyć w każdym czasie.

Pamiętaj, że powiadomienia musisz włączyć oddzielnie na każdym urządzeniu, na którym chcesz je otrzymywać.

Wybierz interesujące Cię tematy:AktualnościRSS

Kniewska zamknięta dla komunikacji miejskiej

opublikowano: 06.08.2018 09:57 · zmodyfikowano: 06.08.2018 10:00 · wiadomość archiwalna

W związku z kolejnym etapem prac na ulicy Kniewskiej, na wniosek wykonawcy zostanie ona zamknięta dla pojazdów komunikacji miejskiej. Od dnia 7 sierpnia do odwołania zmianie ulegną trasy autobusów linii C, 77, 96 i 97.

Linie C i 77 — kursować będą z pominięciem ul. Kniewskiej i ul. Lubczyńskiej. Od przystanku „Stacja Doświadczalna” trasa przebiegać będzie w obu kierunkach przez ul. Goleniowską do ul. Kablowej z pominięciem przystanków „Zakłady Drobiarskie”, „Załom Parkowa”, „Załom Kościół”. Przystanek „Kniewska” przeniesiony zostanie w rejon skrzyżowania ul. Goleniowskiej z ul. Kniewską i będzie obowiązywać dla obu linii.

Linie 96 i 522 — kursować będą w obu kierunkach z pominięciem ul Goleniowskiej i ul. Kniewskiej. Od przystanku „Dąbie Osiedle” trasa będzie przebiegać przez ul. Lubczyńską do ul. Kablowej. Nieczynne będą przystanki „Wolińska”, „Stacja Doświadczalna”, „Kniewska”. Przystanek „Zakłady Drobiarskie” zostanie przeniesiony w rejon skrzyżowania ul. Lubczyńskiej z ul. Kniewską.

Linia 97 — będzie kursować na trasie Osiedle Bukowe — Dąbie Osiedle.

powiązane linie: 77, 96, 97, C, 522

przewiń do góry