przejście do treści strony

Powiadomienia web push umożliwiają przesyłanie na Twoje urządzenie informacji o nowościach na stronie internetowej ZDiTM natychmiast po ich opublikowaniu. Na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet) powiadomienia wyświetlane są niezależnie od uruchomionych aplikacji, natomiast na komputerach stacjonarnych do ich wyświetlenia zazwyczaj wymagana jest włączona przeglądarka internetowa.

Powiadomienia możesz włączyć i wyłączyć w każdym czasie.

Pamiętaj, że powiadomienia musisz włączyć oddzielnie na każdym urządzeniu, na którym chcesz je otrzymywać.

Wybierz interesujące Cię tematy:AktualnościRSS

Duże utrudnienia na Trasie Zamkowej

opublikowano: 07.08.2018 14:11 · zmodyfikowano: 07.08.2018 15:11 · wiadomość archiwalna

Remont Trasy Zamkowej wchodzi w ostatnią fazę, co będzie wiązało się z dużymi utrudnieniami w ruchu. Dodatkowym czynnikiem jest weekendowe wydarzenie na Wałach Chrobrego. Apelujemy do kierowców o korzystanie z komunikacji miejskiej.

Z uwagi na remont Trasy Zamkowej w tym roku nie będzie możliwości oglądania pokazów fajerwerków z obiektu. Dodatkowo 10 i 11 sierpnia około godziny 22:10-23:30 kierowcy muszą się spodziewać dynamicznego zamknięcia przez służby wjazdu na Trasę Zamkową. Wszystkie pojazdy zmierzające ul. Gdańską w stronę centrum miasta kierowane będą na ul. Energetyków i most Długi.

W najbliższy piątek 10 sierpnia o godz. 22:00 nastąpi wprowadzenie kolejnego etapu remontu Trasy Zamkowej — dla kierowców dostępny będzie wyłącznie jeden (środkowy) pas ruchu. Taki stan rzeczy obowiązywać będzie do 20 sierpnia (poniedziałek) do godz. 6:00.

W związku z powyższym, w szczególności w dni pracujące, funkcjonariusze Policji, Żandarmerii Wojskowej i ZDiTM będą kierowali ruchem na wybranych skrzyżowaniach:

Zalecany objazd Trasy Zamkowej przebiegać będzie poprzez ul. Energetyków — most Długi — Nabrzeże Wieleckie — łącznicę Trasy Zamkowej — Bramę Królewską — pl. Żołnierza Polskiego.

Na skrzyżowaniu przy Bramie Królewskiej w przypadku znaczącego zmniejszenia przepustowości również może nastąpić przełączenie sygnalizacji świetlnej na żółty migający wraz z ręcznym kierowaniem ruchem przez funkcjonariuszy Policji i Żandarmerii Wojskowej.

Między 10 a 20 sierpnia spodziewamy się znaczących utrudnień w ruchu. Prosimy o korzystanie ze środków komunikacji miejskiej lub poruszanie się pojazdami wraz z kilkoma osobami.

przewiń do góry