×

Powiadomienia web push umożliwiają przesyłanie na Twoje urządzenie informacji o nowościach na stronie internetowej ZDiTM natychmiast po ich opublikowaniu. Na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet) powiadomienia wyświetlane są niezależnie od uruchomionych aplikacji, natomiast na komputerach stacjonarnych do ich wyświetlenia zazwyczaj wymagana jest włączona przeglądarka internetowa.

Powiadomienia możesz włączyć i wyłączyć w każdym czasie.

Pamiętaj, że powiadomienia musisz włączyć oddzielnie na każdym urządzeniu, na którym chcesz je otrzymywać.

Wybierz interesujące Cię tematy:×

PL — język polski
EN — English language
DE — deutsche Sprache
UK — українська мова

AktualnościRSS

Nowe tablice z nazwami ulic

opublikowano: 20.09.2018 13:22 · zmodyfikowano: 20.09.2018 13:26 · wiadomość archiwalna

678 nowych tablic z nazwami ulic zostanie zamontowanych w kolejnych miejscach do końca października. Tym razem nowości pojawią się na osiedlach północnego Szczecina oraz na prawobrzeżu.

Trwa montaż kolejnych elementów w ramach Systemu Informacji Miejskiej. Nowymi tablicami będzie się można niebawem kierować na Golęcinie, Gocławiu, Skolwinie oraz Stołczynie — są to ostatnie osiedla na lewobrzeżu. Po zakończeniu prac w tych miejscach ekipy montujące zaczną wymianę oznakowania na prawobrzeżu w Podjuchach, Żydowcach i Kluczu. W wymienionych osiedlach zostaną również wymienione tabliczki posesyjne na budynkach gminnych. Razem 520 tabliczek numerowych.

Ujednolicenie tablic poprawia ład wizualny w naszym mieście. Kolory zielony i niebieski już teraz jednoznacznie kojarzą się ze Szczecinem, a wprowadzanie kolejnych spójnych elementów wpływa na jakość przestrzeni publicznej.

Podstawowymi elementami tworzącymi SIM są:

Umowa na ten etap prac została podpisana z firmą Giera Znaki Drogowe z Jonkowa k/Olsztyna. Całość zadania wyceniono na 528 523,41 zł brutto. Umowa ma być zrealizowana do końca października.

przewiń do góry