×

Powiadomienia web push umożliwiają przesyłanie na Twoje urządzenie informacji o nowościach na stronie internetowej ZDiTM natychmiast po ich opublikowaniu. Na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet) powiadomienia wyświetlane są niezależnie od uruchomionych aplikacji, natomiast na komputerach stacjonarnych do ich wyświetlenia zazwyczaj wymagana jest włączona przeglądarka internetowa.

Powiadomienia możesz włączyć i wyłączyć w każdym czasie.

Pamiętaj, że powiadomienia musisz włączyć oddzielnie na każdym urządzeniu, na którym chcesz je otrzymywać.

Wybierz interesujące Cię tematy:×

PL — język polski
EN — English language
DE — deutsche Sprache
UK — українська мова

AktualnościRSS

Nowe oświetlenie

opublikowano: 30.11.2018 09:00 · zmodyfikowano: 30.11.2018 09:25 · wiadomość archiwalna

Na dwóch ulicach trwają prace związane z budową oświetlenia. W najbliższych dniach planowane jest przekazanie placu budowy na kolejnych. W Szczecinie przybędzie blisko 80 nowych, energooszczędnych latarni.

Prace prowadzone są na ulicy Łowczych, tam do końca stycznia pojawią się 4 latarnie. Do połowy lutego jaśniej dzięki 11 punktom zrobi się na ulicy Bryczkowskiego. W najbliższych dniach nastąpi przekazanie placu budowy na ulicy Przylesie (24 latarnie) i Tatarakowej (40 latarni). W tych przypadkach wykonawcy będą mieli niespełna 3 miesiące na realizację zadania. Umowy zostały podpisane z następującymi firmami:

przewiń do góry