×

Powiadomienia web push umożliwiają przesyłanie na Twoje urządzenie informacji o nowościach na stronie internetowej ZDiTM natychmiast po ich opublikowaniu. Na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet) powiadomienia wyświetlane są niezależnie od uruchomionych aplikacji, natomiast na komputerach stacjonarnych do ich wyświetlenia zazwyczaj wymagana jest włączona przeglądarka internetowa.

Powiadomienia możesz włączyć i wyłączyć w każdym czasie.

Pamiętaj, że powiadomienia musisz włączyć oddzielnie na każdym urządzeniu, na którym chcesz je otrzymywać.

Wybierz interesujące Cię tematy:×

PL — język polski
EN — English language
DE — deutsche Sprache
UK — українська мова

AktualnościRSS

Dzielmy się uśmiechem nie tylko na przystankach

opublikowano: 13.03.2019 14:24 · zmodyfikowano: 13.03.2019 14:26 · wiadomość archiwalna

Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego niejednokrotnie wspierał inicjatywy młodzieży. Dzięki temu niedawno można było na przystanku przypomnieć sobie zasady udzielania pierwszej pomocy. Tym razem mieszkańcy naszego miasta i turyści mogą dzielić się uśmiechem i zastanowić, co poprawia im nastrój.

Na części przystanków należących do ZDiTM pojawiły się plakaty promujące inicjatywę warszawskich licealistów w ramach programu „Zwolnieni z Teorii”. Projekt „Dzielmy się uśmiechem” to, według pomysłodawców, ogólnopolska akcja „rozpowszechniania uśmiechu na prawo i lewo”. Mamy nadzieję, że grafiki, które pojawiły się w Szczecinie wpłyną pozytywnie na nastrój oglądających je pasażerów.

Olimpiada „Zwolnieni z Teorii” to platforma dla licealistów i studentów, która angażuje ich w działalność na rzecz swojego otoczenia i pomaga w zrealizowaniu projektów społecznych. Ma nauczyć to młodych ludzi pracy w zespole, tworzenia harmonogramu i budżetu oraz nawiązania współpracy i kontaktów z różnymi instytucjami. Każdy podmiot, który pomyślnie zakończy projekt otrzyma międzynarodowy certyfikat z zarządzania projektami stworzony z PMI R.E.P. (PMI to prestiżowa instytucja zrzeszająca 500 tys. kierowników projektów z całego świata).

Więcej o akcji na profilu na Facebooku.

przewiń do góry