×

Powiadomienia web push umożliwiają przesyłanie na Twoje urządzenie informacji o nowościach na stronie internetowej ZDiTM natychmiast po ich opublikowaniu. Na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet) powiadomienia wyświetlane są niezależnie od uruchomionych aplikacji, natomiast na komputerach stacjonarnych do ich wyświetlenia zazwyczaj wymagana jest włączona przeglądarka internetowa.

Powiadomienia możesz włączyć i wyłączyć w każdym czasie.

Pamiętaj, że powiadomienia musisz włączyć oddzielnie na każdym urządzeniu, na którym chcesz je otrzymywać.

Wybierz interesujące Cię tematy:×

PL — język polski
EN — English language
DE — deutsche Sprache
UK — українська мова

AktualnościRSS

Nastała jasność na kolejnych ulicach

opublikowano: 22.03.2019 10:52 · zmodyfikowano: 26.03.2019 21:24 · wiadomość archiwalna

Na trzech kolejnych ulicach zakończyły się prace związane z budową oświetlenia. W Szczecinie przybyło blisko 80 nowych, energooszczędnych latarni.

W ramach zadania powstało oświetlenie uliczne na odcinku od przejazdu kolejowego do rejonu skrzyżowania ulicy Cukrowej z ulicą Krygiera — 14 punktów świetlnych. Bezpieczeństwo poprawi się także dzięki dwóm naświetlaczom przejścia dla pieszych. Wykonawcą tych robót jest Przedsiębiorstwo Projektowania i Realizacji „OPTOMEDIA” Tomasz Siara, a wartość robót to 123 000 zł brutto.

Nowe oświetlenie pojawiło się także na ulicy Przylesie (24 latarnie) i Tatarakowej (40 latarni). W tych przypadkach wykonawcy mieli niespełna 3 miesiące na realizację zadania. Umowy zostały podpisane z następującymi firmami:

W styczniu 4 latarnie uruchomione zostały na ulicy Łowczych, a od połowy lutego jaśniej jest dzięki 11 punktom na ulicy Bryczkowskiego.

przewiń do góry