×

Powiadomienia web push umożliwiają przesyłanie na Twoje urządzenie informacji o nowościach na stronie internetowej ZDiTM natychmiast po ich opublikowaniu. Na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet) powiadomienia wyświetlane są niezależnie od uruchomionych aplikacji, natomiast na komputerach stacjonarnych do ich wyświetlenia zazwyczaj wymagana jest włączona przeglądarka internetowa.

Powiadomienia możesz włączyć i wyłączyć w każdym czasie.

Pamiętaj, że powiadomienia musisz włączyć oddzielnie na każdym urządzeniu, na którym chcesz je otrzymywać.

Wybierz interesujące Cię tematy:×

PL — język polski
EN — English language
DE — deutsche Sprache
UK — українська мова

AktualnościRSS

Przebudowa ul. Kułakowskiego — utrudnienia w ruchu

opublikowano: 06.05.2019 14:18 · zmodyfikowano: 06.05.2019 14:43 · wiadomość archiwalna

W związku z kolejnym etapem inwestycji, w ciągu ul. Warcisława oraz na skrzyżowaniu ulic Kołłątaja i Orzeszkowej mogą wystąpić utrudnienia w ruchu.

Utrudnienia wynikają z konieczności wykonania kanalizacji deszczowej. W godzinach szczytu komunikacyjnego ruch regulowany będzie ręczenie. Istniejąca na skrzyżowaniu sygnalizacja zostanie przełączona w tryb ostrzegawczy. Utrudnienia mogą potrwać do końca maja.

O inwestycji 

Przebudowa obejmuje wykonanie nowej jezdni i chodników. Pojawią się miejsca postojowe, a także parking przy Szkole Podstawowej nr 35. W ramach prac przewiduje się również montaż elementów uspokojenia ruchu i wprowadzenie strefy „Tempo 30”. Prace powinny być zakończone w połowie tego roku.

przewiń do góry