×

Powiadomienia web push umożliwiają przesyłanie na Twoje urządzenie informacji o nowościach na stronie internetowej ZDiTM natychmiast po ich opublikowaniu. Na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet) powiadomienia wyświetlane są niezależnie od uruchomionych aplikacji, natomiast na komputerach stacjonarnych do ich wyświetlenia zazwyczaj wymagana jest włączona przeglądarka internetowa.

Powiadomienia możesz włączyć i wyłączyć w każdym czasie.

Pamiętaj, że powiadomienia musisz włączyć oddzielnie na każdym urządzeniu, na którym chcesz je otrzymywać.

Wybierz interesujące Cię tematy:×

PL — język polski
EN — English language
DE — deutsche Sprache
UK — українська мова

AktualnościRSS

Jak wygodnie kupować bilety? Podpowiadamy

opublikowano: 17.09.2019 13:13 · zmodyfikowano: 17.09.2019 13:17 · wiadomość archiwalna

W Szczecinie dostępnych jest kilka sposobów na zakup biletów komunikacji miejskiej. Coraz bardziej popularne są aplikacje mobilne, które są najwygodniejsze i dają największe możliwości. Gdzie i jak kupić bilet, czym jest Szczecińska Karta Aglomeracyjna, jak korzystać z kasowników? Tego wszystkiego można dowiedzieć się ze specjalnych informatorów przygotowanych przez ZDiTM.

Specjalnie przygotowane kompendium wiedzy można znaleźć nie tylko na naszej stronie, ale także w specjalnych informatorach dostępnych w kasach ZDiTM. Zestawienie elementów najbardziej interesujących pasażerów ułatwi zakup biletów szczególnie osobom, które dopiero przeprowadziły się do Szczecina lub rozpoczynają korzystanie w komunikacji miejskiej.

Z informatorów można się między innymi dowidzieć o aplikacjach mobilnych dostępnych w naszym mieście — Mobilna Karta Miejska, moBilet i Skycash.

Mobilna Karta Miejska działa w Szczecinie od 2 lat i cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Rośnie nie tylko ilość użytkowników, ale także funkcjonalności. Za jej pomocą można kupić lub zwrócić wszystkie rodzaje biletów dostępnych w naszym mieście, opłacić wjazd na Cmentarz Centralny, a od tego sezonu także nabyć bilety wstępu na Arkonkę. W planach jest rozszerzenie jej o strefę płatnego parkowania — wtedy, już teraz silna pozycja na rynku miejskim, stanie się zdecydowaną konkurencją dla popularnych, innych aplikacji.

Użytkownicy MKM mają funkcję powiadomień, otrzymują od ZDiTM ważne informacje, na przykład dotyczące zmian w komunikacji miejskiej oraz powiadomienia o terminie końca ważności biletu okresowego. Tylko za pomocą tej aplikacji można kupić karnety oraz bilety „na zapas”, które aktywujemy po wejściu do pojazdu.

Nowy informator dla pasażerów dokładnie opisuje także, czym jest Szczecińska Karta Aglomeracyjna, która jest kartą zbliżeniową dającą możliwość kupna elektronicznych biletów okresowych i jednorazowych komunikacji miejskiej.

W ulotce, dostępnej w kasach ZDiTM szczegółowo opisany został również sposób korzystania z biletomatów i kasowników. Wypisane są także punkty obsługi klientów.

przewiń do góry