×

Powiadomienia web push umożliwiają przesyłanie na Twoje urządzenie informacji o nowościach na stronie internetowej ZDiTM natychmiast po ich opublikowaniu. Na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet) powiadomienia wyświetlane są niezależnie od uruchomionych aplikacji, natomiast na komputerach stacjonarnych do ich wyświetlenia zazwyczaj wymagana jest włączona przeglądarka internetowa.

Powiadomienia możesz włączyć i wyłączyć w każdym czasie.

Pamiętaj, że powiadomienia musisz włączyć oddzielnie na każdym urządzeniu, na którym chcesz je otrzymywać.

Wybierz interesujące Cię tematy:×

PL — język polski
EN — English language
DE — deutsche Sprache
UK — українська мова

Archiwum aktualnościRSS

Zmiany w rozkładach od 1 kwietnia (27.03.2019)

Informujemy, że od 1 kwietnia wracają udogodnienia dla działkowców i żeglarzy na liniach 52, 61, 74, C i H. Drobne korekty pojawią się także na linii 60 oraz 73.

Przerwa w dostępnie do serwisu PayU (25.03.2019)

Informujemy o przerwie modernizacyjnej systemu transakcyjnego PayU, która odbędzie się w środę 27 marca 2019 r. pomiędzy godziną 02:00 a 06:00. W czasie tej przerwy system będzie całkowicie niedostępny i transakcje nie będą procesowane. Przy próbie płatności zostanie wyświetlona plansza informująca o niedostępności systemu.

W sobotę duże zmiany w komunikacji miejskiej (20.03.2019)

W związku z pracami torowymi, jakie będą prowadzone w najbliższy weekend na alei Wojska Polskiego, wprowadzone zostaną zmiany w komunikacji miejskiej. W sobotę 23 marca linie 1 i 9 będą jeździły zmienioną trasą. Pojawi się także linia 809. Prosimy pasażerów o dokładne planowanie podróży na ten dzień. Uwaga! Zmiany są jednodniowe.

Zmiany w organizacji ruchu na ulicy Owocowej (20.03.2019)

Informujemy, że w środę w godzinach popołudniowych zmieniona zostanie organizacja ruchu w rejonie ulicy Owocowej. Wprowadzony będzie ruch jednokierunkowy zgodny z kierunkiem jazdy autobusów linii 61 i 87. Decyzja podyktowana jest bezpieczeństwem kierowców oraz płynnością funkcjonowania komunikacji miejskiej w rejonie prowadzonych prac.

Równe chodniki dla Szczecina (19.03.2019)

Jeszcze przez tydzień czekamy na oferty firm zainteresowanych zadaniem „Równe chodniki dla Szczecina — etap 1”. W ramach zadania nawierzchnia dla pieszych wymieniona zostanie na powierzchni prawie 1000 metrów kwadratowych.

Bezpłatny autobus na Targi Pracy (18.03.2019)

Niemal 120 pracodawców, ponad 2000 ofert pracy, praktyk, płatnych stażów. A to wszystko w jednym miejscu i czasie z darmowym wejściem i transportem. W środę 27 marca w hali Netto Arena w Szczecinie odbędzie się XV edycja największych zachodniopomorskich Targów Pracy.

Nowe elektryki już na placu (14.03.2019)

Kolejne ekologiczne pojazdy — 2 Nissany Leaf i Renault Zoe, są już na placu. Po zakończeniu formalności jeden pozostanie do dyspozycji pracowników ZDiTM, a trzy pozostałe trafią do miejskich jednostek. Są to fabrycznie nowe samochody osobowe o napędzie w 100% elektrycznym wraz z akumulatorami.

Dzielmy się uśmiechem nie tylko na przystankach (13.03.2019)

Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego niejednokrotnie wspierał inicjatywy młodzieży. Dzięki temu niedawno można było na przystanku przypomnieć sobie zasady udzielania pierwszej pomocy. Tym razem mieszkańcy naszego miasta i turyści mogą dzielić się uśmiechem i zastanowić, co poprawia im nastrój.

Kobiety za kółkiem (08.03.2019)

Wstają, kiedy inni jeszcze smacznie śpią. Bywa, że na nogach są o 3 rano, żeby przygotować się do porannej służby. Płeć piękna jako kierująca w pojazdach komunikacji miejskiej nie jest już zaskoczeniem.  Motorniczych i kierowców kobiet jest w Szczecinie coraz więcej. W tej chwili Pań w spółkach miejskich i ZDiTM jest prawie 200.

Utrudnienia w ruchu 10 marca (07.03.2019)

W związku organizacją biegu „SANPROBI — Bieg kobiet” 10 marca od godzin porannych nastąpi zamknięcie dla ruchu samochodowego ulic w obrębie Jasnych Błoni. Prosimy kierowców o szczególną uwagę podczas trwania wydarzenia i zwracanie uwagi na objazdy, a pasażerów o wyrozumiałość.

przewiń do góry