×

Powiadomienia web push umożliwiają przesyłanie na Twoje urządzenie informacji o nowościach na stronie internetowej ZDiTM natychmiast po ich opublikowaniu. Na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet) powiadomienia wyświetlane są niezależnie od uruchomionych aplikacji, natomiast na komputerach stacjonarnych do ich wyświetlenia zazwyczaj wymagana jest włączona przeglądarka internetowa.

Powiadomienia możesz włączyć i wyłączyć w każdym czasie.

Pamiętaj, że powiadomienia musisz włączyć oddzielnie na każdym urządzeniu, na którym chcesz je otrzymywać.

Wybierz interesujące Cię tematy:×

PL — język polski
EN — English language
DE — deutsche Sprache
UK — українська мова

Archiwum aktualnościRSS

Tramwaj turystyczny na nowej trasie (03.07.2019)

Większość z nas wypatruje na przystanku najnowszych tramwajów typu Swing. Jednak wakacje to czas, kiedy znacząco podwyższamy średnią wieku naszego taboru. Jeszcze stoi w zajezdni i czeka, ale już w najbliższą niedzielę na trasie spotkamy tramwaj historyczny na zupełnie nowej trasie. Zapraszamy na podróż linią turystyczną 0.

Przywrócenie przystanku „Rondo Ułanów Podolskich” (02.07.2019)

Zakończyły się prace na ulicy Batalionów Chłopskich. W związku z tym od najbliższej środy przywrócony zostaje przystanek „Rondo Ułanów Podolskich”.

Utrudnienia w ruchu (02.07.2019)

W związku z organizacją Rajdu Pekin — Paryż dnia 4 lipca informujemy o utrudnieniach w ruchu i zmianach w kursowaniu komunikacji miejskiej.

Czasowa likwidacja przystanku „Wąwelnica” (27.06.2019)

Informujemy, że w związku z organizacją festynu „Powitanie lata” w sobotę 29 czerwca czasowej likwidacji ulegnie przystanek „Wąwelnica” dla linii 122. Na czas trwania festynu, czyli w godzinach 8–20, autobusy będą się zatrzymywać w tymczasowej lokalizacji na wysokości pętli.

Utrudnienia w ruchu 28.06–1.07 (27.06.2019)

W związku z wydarzeniami planowanymi na najbliższe dni informujemy o możliwych utrudnieniach w ruchu.

Chwila ochłody w centrum miasta (26.06.2019)

Prognozy niestety sprawdzają się, od kilku dni nie padał deszcz, a fala upałów nie ustępuje. W związku z tym na ulice w centrum miasta wyjechały polewaczki.

Roboty torowe i utrudnienia na skrzyżowaniu ulicy Bolesława Krzywoustego i alei Bohaterów Warszawy (26.06.2019)

W najbliższych dniach rozpoczną się prace związane z remontem układu torowego na skrzyżowaniu ulicy Bolesława Krzywoustego i alei Bohaterów Warszawy. W związku z tym od najbliższej soboty kierowcy muszą spodziewać się utrudnień, a pasażerowie przygotować do zmian w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej. Prace będą trwały do końca sierpnia.

Kasy Podjuchy i Police już normalnie (24.06.2019)

Informujemy, że kasa w Podjuchach i Policach działają już według normalnych godzin funkcjonowania.

Dodatkowa linia na czas zamknięcia ul. Zaleskiego (22.06.2019)

Informujemy, że na czas zamknięcia ul. Zaleskiego uruchomiona został tymczasowa linia 853 (obsługiwana busem). Kursy będą wykonywane na trasie Kołłątaja (przystanek wspólny z linią 803) — Teatr Letni z częstotliwością co 20 minut.

5. Sanprobi Maraton Szczeciński (19.06.2019)

W związku Organizacją 5. Sanprobi Maratonu Szczecińskiego w niedzielę 23 czerwca wprowadzone zostaną zmiany w kursowaniu linii 103, 106 i 107 w Policach.

przewiń do góry