×

Powiadomienia web push umożliwiają przesyłanie na Twoje urządzenie informacji o nowościach na stronie internetowej ZDiTM natychmiast po ich opublikowaniu. Na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet) powiadomienia wyświetlane są niezależnie od uruchomionych aplikacji, natomiast na komputerach stacjonarnych do ich wyświetlenia zazwyczaj wymagana jest włączona przeglądarka internetowa.

Powiadomienia możesz włączyć i wyłączyć w każdym czasie.

Pamiętaj, że powiadomienia musisz włączyć oddzielnie na każdym urządzeniu, na którym chcesz je otrzymywać.

Wybierz interesujące Cię tematy:×

PL — język polski
EN — English language
DE — deutsche Sprache
UK — українська мова

Archiwum aktualnościRSS

Komunikacja miejska podczas świąt (10.04.2020)

Informujemy, że w niedzielę i poniedziałek wielkanocny w komunikacji obowiązują świąteczne rozkłady jady. Jednocześnie przypominamy o sobotnich korektach, które zakładają rozkłady świąteczne, z drobnymi wyjątkami, także w soboty. W najbliższy poniedziałek nieczynne będą kasy biletowe ZDiTM.

Czasowe zamknięcie ulicy Miodowej (09.04.2020)

Informujemy, że w najbliższy piątek wystąpią czasowe utrudnienia z przejazdem na ulicy Miodowej. Ma to związek z awaryjną wycinką drzewa zagrażającego bezpieczeństwu ruchu drogowego.

Zmiany w komunikacji tramwajowej (06.04.2020)

Informujemy, że od wtorku, 7 kwietnia wprowadzone zostaną zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej. W dni powszednie tramwaje będą kursowały według specjalnych rozkładów jazdy.

Zmiany na liniach 58 i 59 (03.04.2020)

Informujemy, że od poniedziałku wprowadzone zostaną drobne korekty na liniach 58 i 59. 

Przedłużenie ważności biletu okresowego (30.03.2020)

Informujemy, że wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pasażerów wprowadzamy przesunięcie terminu ważności biletów okresowych. Wystarczy wypełnienie odpowiedniego wniosku i wysłanie go mailowe do ZDiTM.

Wydłużenie kursów linii 94, 84 i 54 (30.03.2020)

Informujemy, że od dnia 31.03.2020 r. zostają na polecenie Centrali Ruchu wydłużone do Zakładów Mięsnych wybrane kursy linii 94, 84 i 54.

W weekend śpimy o godzinę krócej (27.03.2020)

Przypominamy, że w najbliższy weekend śpimy o godzinę krócej. W związku z powyższym w nocy z 28 na 29 marca na nocnych liniach autobusowych obowiązywać będą specjalne rozkłady jazdy.

Zmiany od 1 kwietnia (27.03.2020)

Informujemy o korektach w rozkładach jazdy od 1 kwietnia. Między innymi wprowadzamy ułatwienia dla działkowców.  

Sytuacja komunikacji miejskiej (26.03.2020)

Rano na głównych węzłach przesiadkowych widoczni byli pracownicy Nadzoru Ruchu. Sprawdzali napełnienie w autobusach i tramwajach i przypominali pasażerom o maksymalnej dopuszczalnej ilości osób w pojazdach. W miarę możliwości interweniują także kierowcy i motorniczowie. Od piątku osób kontrolujących będzie więcej.

Koronawirus — rozkłady jazdy (24.03.2020)

W związku z dynamicznie zmieniającą się sytuacją prosimy o dokładne planowanie podróży.

przewiń do góry