×

Powiadomienia web push umożliwiają przesyłanie na Twoje urządzenie informacji o nowościach na stronie internetowej ZDiTM natychmiast po ich opublikowaniu. Na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet) powiadomienia wyświetlane są niezależnie od uruchomionych aplikacji, natomiast na komputerach stacjonarnych do ich wyświetlenia zazwyczaj wymagana jest włączona przeglądarka internetowa.

Powiadomienia możesz włączyć i wyłączyć w każdym czasie.

Pamiętaj, że powiadomienia musisz włączyć oddzielnie na każdym urządzeniu, na którym chcesz je otrzymywać.

Wybierz interesujące Cię tematy:×

PL — język polski
EN — English language
DE — deutsche Sprache
UK — українська мова

Archiwum aktualnościRSS

Zmiany w rejonie węzła Łękno. Utrudnienia dla kierowców i zmiany w komunikacji miejskiej (19.06.2019)

W związku z koniecznością przeprowadzenia prac związanych z instalacjami podziemnymi, od najbliższego piątku wystąpią kolejne utrudnienia w ruchu w okolicy budowanego Węzła Łękno. Z ruchu wyłączony zostanie fragment ul. Zaleskiego leżący po północnej stronie alei Wojska Polskiego. Zmiany obejmą także komunikację miejską

Boże Ciało — utrudnienia (18.06.2019)

Przypominamy, że 20 czerwca kierowcy i pasażerowie komunikacji miejskiej muszą spodziewać się utrudnień związanych z procesjami religijnymi. Wstrzymania ruchu będą przeprowadzane przez służby dynamicznie. Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności.

Letnie zmiany w komunikacji miejskiej (17.06.2019)

Już za kilka dni w szkołach zabrzmi ostatni dzwonek. To oznacza nie tylko rozpoczęcie wakacji, ale także zmiany w komunikacji miejskiej. Prosimy pasażerów o dokładne planowanie podróży w najbliższych dniach.

Rośnie liczba użytkowników Mobilnej Karty Miejskiej (12.06.2019)

Już ponad 8300 użytkowników korzysta w Szczecinie z Mobilnej Karty Miejskiej. MKM to aplikacja stworzona z myślą o mieszkańcach naszego miasta i okolic, ale także skierowana do turystów i gości odwiedzających Szczecin. Za jej pomocą można kupić bilet na autobus czy tramwaj, a od czerwca także na basen.

Utrudnienia w ruchu 12–14 czerwca (10.06.2019)

W związku z planowanymi w najbliższych wydarzeniami informujemy o możliwych utrudnieniach w ruchu.

Utrudnienia na ulicy Wilczej (06.06.2019)

Informujemy, że trwają prace związane z usuwaniem skutków nawałnicy. Ruch na ulicy Wilczej nadal odbywa jedną nitką w kierunku centrum i przez Komuny Paryskiej w kierunku Polic.

Utrudnienia w ruchu 8 czerwca (06.06.2019)

W związku z weekendowymi wydarzeniami informujemy o możliwych utrudnieniach w ruchu, które możliwe są 8 czerwca.

Zmiany na linii B, 51 i 87 i utrudnienia na ulicy Orzeszkowej (31.05.2019)

W związku z pracami planowanymi przez Zakład Wodociągów i Kanalizacji na skrzyżowaniu ul. Krasińskiego z ul. Orzeszkowej w dniach 1 i 2 czerwca informujemy, że zmienione zostaną trasy autobusów linii B, 51 i 87. Kierowcy muszą spodziewać się utrudnień w okolicy prowadzonych robót.

Dni Morza 2019 (30.05.2019)

Największe wydarzenia w naszym mieście zawsze wiążą się ze zmianami w organizacji ruchu i transportu zbiorowego. Część ulic będzie zamknięta, a na trasach pojawią się dodatkowe autobusy i tramwaje. Wszystko po to, aby ułatwić mieszkańcom komunikację z terenem wydarzenia, a także sprawny powrót do domu. Prosimy kierowców i pasażerów o zapoznanie się z tym, co czeka ich w czasie Dni Morza.

Likwidacja przystanku tymczasowego (30.05.2019)

Od piątku 31 maja likwidacji ulega tymczasowy przystanek „Staw Brodowski” dla autobusów jadących w kierunku Placu Rodła/Kołłątaja. Przystanek dla linii 57, 58, 59, 63, 68, 82, 101, 107, 522, 524 zostanie usytuowany w stałej lokalizacji — za wjazdem w ul. Kułakowskiego.

przewiń do góry