×

Powiadomienia web push umożliwiają przesyłanie na Twoje urządzenie informacji o nowościach na stronie internetowej ZDiTM natychmiast po ich opublikowaniu. Na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet) powiadomienia wyświetlane są niezależnie od uruchomionych aplikacji, natomiast na komputerach stacjonarnych do ich wyświetlenia zazwyczaj wymagana jest włączona przeglądarka internetowa.

Powiadomienia możesz włączyć i wyłączyć w każdym czasie.

Pamiętaj, że powiadomienia musisz włączyć oddzielnie na każdym urządzeniu, na którym chcesz je otrzymywać.

Wybierz interesujące Cię tematy:×

PL — język polski
EN — English language
DE — deutsche Sprache
UK — українська мова

Archiwum aktualnościRSS

Spełniamy marzenie Filipa (03.10.2019)

W najbliższą sobotę miejskie spółki komunikacyjne postarają się spełnić marzenie 10-letniego Filipa, który zmaga się z wyjątkowo rzadką chorobą genetyczną. Na młodego miłośnika komunikacji czeka moc atrakcji między innymi w zajezdni autobusowej i tramwajowej.

Przedłuż ważność uprawnienia, aby nadal jeździć za darmo (30.09.2019)

Przypominamy, że 30 września kończy się ważność uprawnień nadanych na Szczecińskiej Karcie Aglomeracyjnej, dających możliwość bezpłatnego podróżowania komunikacją miejską dla dzieci. Aby dalej móc podróżować z autobusami i tramwajami bez biletu należy udać się z podbitą legitymacją szkolną do Punktów Obsługi Klienta ZDiTM.

Co służby usuwają z jezdni (26.09.2019)

Każdego dnia zmienia się wystrój jezdni, który jest wynikiem nie tylko nieszczęśliwych wypadków, ale także działania osób bez wyobraźni. Niejednokrotnie pisaliśmy o wiadrach, butlach gazowych czy śmietnikach. Tym razem do przedmiotów, które służby usuwają z pasa drogowego doliczamy kanapę, fotel, kontener i Toi Toi.

Zmiany w komunikacji miejskiej od 1.10 (26.09.2019)

Informujemy, że od wtorku 1 października wprowadzone zostają zmiany w kursowaniu komunikacji miejskiej.

Utrudnienia w ruchu i zmiany w komunikacji miejskiej 27–28 września (23.09.2019)

W związku z uroczystą inauguracją roku akademickiego 2019/2020 Akademii Morskiej informujemy o utrudnieniach w ruchu i zmianach w komunikacji miejskiej w dniach 27–28 września.

Węzeł Łękno — zmiany w organizacji ruchu i komunikacji miejskiej (20.09.2019)

Od poniedziałku 23 września br. w związku z budową węzła Łękno wprowadzone zostaną kolejne zmiany w organizacji ruchu. Zmiany dotyczyć będą również komunikacji miejskiej.

Utrudnienia w ruchu i komunikacja miejska 19-23 wrześna (18.09.2019)

W związku z organizacją weekendowych wydarzeń w rejonie Wałów Chrobrego i ulicy Jana z Kolna oraz w centrum miasta informujemy o zmianach w organizacji ruchu i komunikacji miejskiej.

Jak wygodnie kupować bilety? Podpowiadamy (17.09.2019)

W Szczecinie dostępnych jest kilka sposobów na zakup biletów komunikacji miejskiej. Coraz bardziej popularne są aplikacje mobilne, które są najwygodniejsze i dają największe możliwości. Gdzie i jak kupić bilet, czym jest Szczecińska Karta Aglomeracyjna, jak korzystać z kasowników? Tego wszystkiego można dowiedzieć się ze specjalnych informatorów przygotowanych przez ZDiTM.

Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu w Szczecinie (13.09.2019)

Parada pieszych, liczenie rowerzystów, kino pod chmurką, transportowy eksperyment, warsztaty, spotkania, a także darmowa komunikacja miejska w Międzynarodowym Dniu bez Samochodu — tak w Szczecinie będziemy obchodzić Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu.

W poniedziałek zamknięcie zjazdu w kierunku Dąbia i mostu Cłowego (12.09.2019)

W związku z planowanym rozpoczęciem kolejnego etapu prac na ulicy Gdańskiej informujemy, że w najbliższy poniedziałek zamknięty zostanie zjazd do mostu Cłowego. Roboty związane są z budową wpustów deszczowych i wymianą nawierzchni.

przewiń do góry