×

Powiadomienia web push umożliwiają przesyłanie na Twoje urządzenie informacji o nowościach na stronie internetowej ZDiTM natychmiast po ich opublikowaniu. Na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet) powiadomienia wyświetlane są niezależnie od uruchomionych aplikacji, natomiast na komputerach stacjonarnych do ich wyświetlenia zazwyczaj wymagana jest włączona przeglądarka internetowa.

Powiadomienia możesz włączyć i wyłączyć w każdym czasie.

Pamiętaj, że powiadomienia musisz włączyć oddzielnie na każdym urządzeniu, na którym chcesz je otrzymywać.

Wybierz interesujące Cię tematy:×

PL — język polski
EN — English language
DE — deutsche Sprache
UK — українська мова

Archiwum aktualnościRSS

Są środki na budowę węzła przesiadkowego w Podjuchach (28.01.2019)

Parking park and ride, nowa pętla autobusowa z zagospodarowaniem terenu, nowe jezdnie, chodniki i oświetlenie — to wszystko powstanie w Podjuchach. Znany jest już wynik postępowania na zadanie „Budowa węzła przesiadkowego stacja Podjuchy wraz z urządzeniami związanymi z integracją transportu na linii kolejowej 273 w ramach projektu »Budowa Szczecińskiej Kolei Metropolitalnej z wykorzystaniem istniejących odcinków linii kolejowych nr 406, 273, 351« w formie zaprojektuj i wybuduj”. Umowa z wybranym wykonawcą powinna być podpisana w najbliższych dniach.

Jest wynik przetargu na zmiany na ulicy Małkowskiego (25.01.2019)

Na stronie Zarządu Dróg i Transportu Miejskiego pojawił się wynik postępowania na zadanie „Przebudowa ul. Małkowskiego na odcinku od alei Piastów do ulicy Bogusława X oraz ulicy Królowej Jadwigi na odcinku od ulicy Krzywoustego do ulicy Małkowskiego”. Umowa z wybranym wykonawcą powinna zostać podpisana na początku lutego.

Ferie zimowe — zmiany w komunikacji miejskiej (22.01.2019)

W związku z rozpoczynającymi się w przyszłym tygodniu feriami zimowymi informujemy o zmianach w kursowaniu komunikacji miejskiej. Prosimy pasażerów o dokładne planowanie podróży.

Uczyli o pierwszej pomocy w komunikacji miejskiej (10.01.2019)

Zdolną młodzież trzeba wspierać! Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego włączył się w akcję „Nawet dziecko to potrafi”, dzięki czemu przygotowany przez szczecińskich uczniów przekaz dotyczący pierwszej pomocy dotarł do tysięcy osób. Czas na podsumowanie kampanii społecznej w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Zwolnieni z Teorii.

Zasłużony staruszek Volvo poszedł na emeryturę (09.01.2019)

Przejechał 1 630 000 kilometrów, teraz poszedł na zasłużoną emeryturę. Ostatni, najbardziej zasłużony autobus marki Volvo B10MA odbył swój pożegnalny kurs liniowy. Towarszyli mu pasażerowie i miłośnicy komunikacji miejskiej.

Specjalny autobus na WOŚP (09.01.2019)

Informujemy, że 13 stycznia na trasie ul. Tkacka — Łasztownia uruchomiona zostanie darmowa linia specjalna. Udających się na 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zachęcamy do skorzystania z komunikacji miejskiej. 

Nowe wiaty na przystankach (07.01.2019)

Na terenie Szczecina jest 1070 przystanków, na których ustawionych jest łącznie ponad 500 wiat. Tylko do końca tego roku przybędzie co najmniej 30 nowych miejsc do odpoczynku i schronienia przed deszczem i wiatrem dla pasażerów.

Utrudnienia w ruchu 6 stycznia (03.01.2019)

Informujemy, że w najbliższą niedzielę 6 stycznia w godzinach 11:30–14:30 ulicami miasta przejdzie Orszak Trzech Króli. Kierowcy i pasażerowie komunikacji miejskiej muszą spodziewać się czasowych utrudnień w ruchu.

Szansa na kolejne elektryczne samochody (03.01.2019)

Dwie firmy zgłosiły się do przetargu zakup i dostawę czterech fabrycznie nowych samochodów osobowych o napędzie w 100% elektrycznym wraz z akumulatorami. To kolejne ekologiczne pojazdy, które mają się pojawić w naszym mieście.

Organizacja ruchu i komunikacja miejska — Sylwester (27.12.2018)

Ze względów bezpieczeństwa na czas miejskiego Sylwestra zamknięte zostaną dla ruchu samochodowego ulice okalające Jasne Błonia. Na uczestników zabawy sylwestrowej będą czekały dodatkowe autobusy.

przewiń do góry