×

Powiadomienia web push umożliwiają przesyłanie na Twoje urządzenie informacji o nowościach na stronie internetowej ZDiTM natychmiast po ich opublikowaniu. Na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet) powiadomienia wyświetlane są niezależnie od uruchomionych aplikacji, natomiast na komputerach stacjonarnych do ich wyświetlenia zazwyczaj wymagana jest włączona przeglądarka internetowa.

Powiadomienia możesz włączyć i wyłączyć w każdym czasie.

Pamiętaj, że powiadomienia musisz włączyć oddzielnie na każdym urządzeniu, na którym chcesz je otrzymywać.

Wybierz interesujące Cię tematy:×

PL — język polski
EN — English language
DE — deutsche Sprache
UK — українська мова

przejście do treści strony
język / language / Sprache / моваPL · EN · DE · UK

Archiwum aktualnościRSS

Zmiany w rejonie budowy na skrzyżowaniu ulic Mickiewicza, Wernyhory - 16-17 września (14.09.2016)

W związku z pracami prowadzonymi na skrzyżowaniu ulic Mickiewicza, Żołnierskiej, Wernyhory i Reduty Ordona w dniach 16 i 17 września pojawią się zmiany w kursowaniu komunikacji miejskiej. Powodem jest wyłączenie ruchu ze skrzyżowania ulic Mickiewicza, Żołnierskiej i Reduty Ordona. Zmianie ulegną trasy kursowania linii: 53, 74, 75, 80, 521, 527, 529.

Nowości na stronie internetowej (12.09.2016)

Ponad 1300 przystanków, 76 linii autobusowych, 12 tramwajowych i aktualizacja co 30 sekund. Na stronie www.zditm.szczecin.pl udostępniona została mapa pokazująca zarejestrowane w systemie pojazdy, w czasie rzeczywistym.

Przystanki wolne także od e-papierosów (08.09.2016)

Czekając na autobus albo tramwaj nie będzie już można zapalić e-papierosa na przystanku. Weszły w życie przepisy, które zabraniają używania tych urządzeń w miejscach, gdzie panuje zakaz palenia tradycyjnych papierosów. Znowelizowana została ustawa dotycząca ochrony zdrowia przed następstwami używania tytoniu i wyrobów tytoniowych.

Zmiany w rejonie budowy na ulicy Mickiewicza (07.09.2016)

W związku z pracami prowadzonymi przy przebudowie skrzyżowania ulic Mickiewicza, Żołnierskiej, Wernyhory i Reduty Ordona od dnia 10.09.2016 r. do odwołania zmieniona zostanie czasowa organizacja ruchu w rejonie prowadzonych prac.

Zmiany w rejonie skrzyżowania ulic Wyzwolenia, Rayskiego i Malczewskiego (07.09.2016)

Jeszcze w tym roku pojawią się zmiany w rejonie skrzyżowania ulic Wyzwolenia, Rayskiego i Malczewskiego. Szybciej i wygodniej będzie można przejść na drugą stronę, łatwiejsze stanie się dojście do przystanków tramwajowych. Prace będą trwały do końca listopada.

przewiń do góry