×

Powiadomienia web push umożliwiają przesyłanie na Twoje urządzenie informacji o nowościach na stronie internetowej ZDiTM natychmiast po ich opublikowaniu. Na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet) powiadomienia wyświetlane są niezależnie od uruchomionych aplikacji, natomiast na komputerach stacjonarnych do ich wyświetlenia zazwyczaj wymagana jest włączona przeglądarka internetowa.

Powiadomienia możesz włączyć i wyłączyć w każdym czasie.

Pamiętaj, że powiadomienia musisz włączyć oddzielnie na każdym urządzeniu, na którym chcesz je otrzymywać.

Wybierz interesujące Cię tematy:×

PL — język polski
EN — English language
DE — deutsche Sprache
UK — українська мова

Archiwum aktualnościRSS

Pasażer od przedszkola (23.11.2016)

Ponad 700 dzieci odwiedziło przez 2 miesiące zajezdnie autobusowe w Szczecinie. Kończy się tegoroczny cykl spotkań „Pasażer od przedszkola”, który cieszył się ogromnym zainteresowaniem najmłodszych mieszkańców naszego miasta.

Ułatwienie dla niewidomych i niedowidzących (21.11.2016)

28 urządzeń dźwiękowych na 14 przejściach dla pieszych pojawiło się w ubiegły weekend w okolicy placu Żołnierza Polskiego. Sygnalizatory pomagają osobom niewidomym i niedowidzącym pokonać skrzyżowania. Sygnały dźwiękowe informują, czy można przejść bezpiecznie na drugą stronę jezdni.

Asfaltowanie pasa jezdni al. Wyzwolenia. Czasowa likwidacja przystanku (16.11.2016)

W związku z planowanym asfaltowaniem pasa jezdni al. Wyzwolenia na odcinku od ul. Piłsudskiego do placu Żołnierza Polskiego od dnia 17.11.2016 r. od godziny 9:00 do zakończenia prac (przewidywany czas prac to 12 godzin) ulega likwidacji tymczasowy przystanek „Plac Rodła LOT” dla linii 86, A, B, C, D, 522, 529, 531, 532 jadących w kierunku Bramy Portowej. Prace będą prowadzone przy sprzyjających warunkach atmosferycznych.

Zmiana na linii C (15.11.2016)

Informujemy, że w związku z planowanym rozpoczęciem kolejnego etapu przebudowy skrzyżowania ulic Hangarowej, Gryfińskiej i Struga autobusy linii C jadące w kierunku Osiedla Kasztanowego kursować będą z pominięciem ulicy Gryfińskiej. Zmiana została wprowadzona dynamicznie, a odpowiednie służby informują pasażerów o zmianach.

Zamknięcie skrzyżowania ulic Małopolskiej — Jarowita — Wały Chrobrego (10.11.2016)

W poniedziałek 14 listopada zamknięte dla ruchu zostanie skrzyżowanie ulic Małopolskiej — Jarowita — Wały Chrobrego. W związku z tym wprowadzone zostaną zmiany w kursowaniu linii 70. Autobusy zostaną wycofane z ul. Wały Chrobrego na odcinku od ul. Zygmunta Starego do ul. Małopolskiej.

Zmiany w organizacji ruchu i komunikacji miejskiej 11 listopada (09.11.2016)

W związku z uroczystymi obchodami Święta Niepodległości, w dniu 11 listopada wprowadzone zostaną zmiany w komunikacji miejskiej i organizacji ruchu.

Spotkanie konsultacyjne dotyczące SST (09.11.2016)

W najbliższy poniedziałek 14 listopada zaplanowane zostały konsultacje społeczne w ważnym szczególnie dla mieszkańców prawobrzeża temacie. Zapraszamy na spotkanie dotyczące „Koncepcji Przebiegu Drugiego Etapu Szybkiego Tramwaju”.

Zmiana lokalizacji przystanków w rejonie skrzyżowania na Wernyhory (08.11.2016)

Informujemy, że od środy 9 listopada nastąpią zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej w rejonie skrzyżowania Mickiewicza — Wernyhory — Żołnierskiej — Reduty Ordona. Autobusy i tramwaje będą zatrzymywały się na docelowych przystankach.

Powstanie buspas na ulicy Staszica (04.11.2016)

Koniec opóźnień kilku linii komunikacji miejskiej spowodowanych korkami w okolicy ronda Giedroycia. W najbliższy weekend na ulicy Stanisława Staszica rozpoczną się prace związane ze zmianą organizacji ruchu. Komunikacja miejska będzie uprzywilejowana, pojawi się buspas w kierunku ronda z dopuszczeniem poruszania się rowerów oraz motocykli.

Zmiany na liniach autobusowych 52, 61 i 74 (31.10.2016)

Z dniem 1.11.2016 r. zmianie ulega rozkład jazdy linii autobusowej 52. Na linii 74 ograniczona zostanie ilość kursów do przystanku „Łukasińskiego Ogrody”, a linia 61 nie będzie realizować kursów przez ul. Południową. Wszystkie kursy linii 61 w kierunku pętli „Owocowa Dworzec” będą realizowane przez ul. Cukrową.

przewiń do góry