×

Powiadomienia web push umożliwiają przesyłanie na Twoje urządzenie informacji o nowościach na stronie internetowej ZDiTM natychmiast po ich opublikowaniu. Na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet) powiadomienia wyświetlane są niezależnie od uruchomionych aplikacji, natomiast na komputerach stacjonarnych do ich wyświetlenia zazwyczaj wymagana jest włączona przeglądarka internetowa.

Powiadomienia możesz włączyć i wyłączyć w każdym czasie.

Pamiętaj, że powiadomienia musisz włączyć oddzielnie na każdym urządzeniu, na którym chcesz je otrzymywać.

Wybierz interesujące Cię tematy:×

PL — język polski
EN — English language
DE — deutsche Sprache
UK — українська мова

przejście do treści strony
język / language / Sprache / моваPL · EN · DE · UK

Archiwum aktualnościRSS

W weekend śpimy godzinę dłużej. Zmiany na liniach nocnych (24.10.2018)

Przypominamy, że w najbliższy weekend śpimy o godzinę dłużej. W związku ze zmianą czasu na zimowy przestawiamy zegarki z godziny 3:00 na 2:00, co spowoduje zmiany w kursowaniu komunikacji nocnej.

Ważne skrzyżowanie na prawobrzeżu już otwarte! (18.10.2018)

Z ulgą mogą odetchnąć mieszkańcy prawobrzeża, którzy od połowy czerwca nie mogli przejechać przez skrzyżowanie ulic Swojska/Chłopska/Kolorowych Domów. Przed czasem udało się wprowadzić w tym miejscu stałą organizację ruchu i od późnego, środowego południa kierowcy korzystają już płynnie z nowego ronda. Prace wykończeniowe będą trwały jeszcze kilka dni.

Autobusy za tramwaje na Wojska Polskiego (10.10.2018)

W związku z wprowadzeniem kolejnego etapu przebudowy ul. Arkońskiej od soboty 13 października wprowadzona zostanie zastępcza komunikacja autobusowa za tramwaje. Zmiany nastąpią na liniach tramwajowych 1 i 9 oraz pojawi się linia 809. Prosimy pasażerów o szczególną uwagę.

Nowe rondo i utrudnienia w ruchu 11-13 października (10.10.2018)

W związku z planowanymi w najbliższych dniach wydarzeniami informujemy o możliwych utrudnieniach w ruchu, a także o zmianie w organizacji ruchu planowanej na środowy wieczór.

Kasy w październiku (05.10.2018)

W związku z planowanymi w dniach 26-28 października 2018 r. niezbędnymi pracami serwisowymi w infrastrukturze sieciowej ZDiTM ulegną zmianie godziny funkcjonowania kas biletowych. W związku z powyższym ZDiTM uruchomi dodatkowo kasy biletowe w dniach 6, 7, 13, 20, 21 października. Prosimy o zapoznanie się z harmonogramem.

Kilka ton odpadów dziennie (03.10.2018)

Jesień to czas, gdy poza regularnymi nieczystościami z pasa drogowego usuwana jest duża ilość liści. Każdego dnia pracownicy ZDiTM zbierają z ulic naszego miasta około 7 ton różnych odpadów. W ramach robót publicznych codziennie swoje zadania wykonuje kilkadziesiąt osób, które dbają o utrzymanie czystości pasa drogowego i terenów miejskich. Oprócz tego na chodnikach i ścieżkach rowerowych można spotkać specjalne zamiatarki.

Darmowe przejazdy (28.09.2018)

Przypominamy, że od 1 października uczniowie zamieszkujący Gminę Kołbaskowo i Dobra mają możliwość korzystania z bezpłatnych przejazdów komunikacją miejską. Biletów nie kasują także mieszkańcy Szczecina i Gminy Police. Warunkiem jest jednak posiadanie Szczecińskiej Karty Aglomeracyjnej. 

Komunikacja miejska od 1 października (27.09.2018)

Informujemy o zmianach w komunikacji miejskiej od 1 października.

Utrudnienia w ruchu 25-29 września (24.09.2018)

W związku z uroczystą inauguracją roku akademickiego 2018/2019 Akademii Morskiej informujemy o zmianach w kursowaniu komunikacji miejskiej i możliwych utrudnieniach w ruchu.

22 września wyłączamy kasowniki (21.09.2018)

W sobotę 22 września kasowniki we wszystkich tramwajach i autobusach będą nieczynne. I nie jest to związane z żadną awarią. Jak co roku, z okazji „Europejskiego Dnia bez Samochodu” komunikacja miejska w Szczecinie jest darmowa.

przewiń do góry