×

Powiadomienia web push umożliwiają przesyłanie na Twoje urządzenie informacji o nowościach na stronie internetowej ZDiTM natychmiast po ich opublikowaniu. Na urządzeniach mobilnych (smartfon, tablet) powiadomienia wyświetlane są niezależnie od uruchomionych aplikacji, natomiast na komputerach stacjonarnych do ich wyświetlenia zazwyczaj wymagana jest włączona przeglądarka internetowa.

Powiadomienia możesz włączyć i wyłączyć w każdym czasie.

Pamiętaj, że powiadomienia musisz włączyć oddzielnie na każdym urządzeniu, na którym chcesz je otrzymywać.

Wybierz interesujące Cię tematy:×

PL — język polski
EN — English language
DE — deutsche Sprache
UK — українська мова

Archiwum aktualnościRSS

Zmiany przystanków dla linii 53, 60, 67, 1, 9 i 531 (27.12.2018)

Uwaga pasażerowie! W związku z wprowadzeniem kolejnego etapu czasowej organizacji ruchu związanej z przebudową węzła Łękno od 28 grudnia pojawią się zmiany w lokalizacji przystanków dla linii 53, 60, 67, 1, 9 i 531.

Zmiany na linii 98 od 2 stycznia (24.12.2018)

Informujemy, że na wniosek pasażerów od 2 stycznia wprowadzone zostaną zmiany na linii 98. Kursy będą dostosowane do zajęć w SP 16 na ulicy Chobolańskiej. Dodatkowo w godzinach wieczornych na kursach z przystanku „Maczka” linia skomunikowana będzie z liniami tramwajowymi na pętli „Gumieńce”.

Wesołych Świąt! (24.12.2018)

Pięknych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia. Spotkań w gronie bliskich oraz spokoju i pomyślności w 2019 roku życzy dyrekcja i pracownicy ZDiTM.

Ostatnia szansa na podróż świątecznym tramwajem (20.12.2018)

Wielka, czerwona czapka i setki światełek na wagonie historycznym — to szczeciński zwiastun zbliżających się Świąt. Mikołajkowy tramwaj kolejny raz wyjedzie na trasę. Spółka Tramwaje Szczecińskie zaprasza na ostatnią, magiczną przejażdżkę już w jutro!

Komunikacja miejska w okresie 24.12–1.01, dodatkowe autobusy na sylwestra i kasy biletowe (19.12.2018)

Przypominamy, że w związku Świętami Bożego Narodzenia wprowadzone zostaną  zmiany w komunikacji miejskiej. Dzisiaj w godzinach popołudniowych poszczególne autobusy i tramwaje będą sukcesywnie wyłączane z ruchu. Bardzo prosimy pasażerów o zapoznanie się ze zmianami i dokładne zaplanowanie podróży w tych dniach. Informujemy także o dodatkowych autobusach, które przygotowane są po zabawie sylwestrowej. 

Małe wiatki dla „pomarańczek” (19.12.2018)

W Szczecinie pojawiły się pierwsze, małe wiatki. Co ciekawe, nie są one zlokalizowane na samych przystankach. Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego przygotował specjalne miejsca do odpoczynku dla popularnych „pomarańczek”, czyli osób, które w rejonie szkół pomagają dzieciom bezpiecznie przejść przez jezdnię.

80 wraca na stałą trasę (14.12.2018)

W związku z udostępnieniem dla autobusów linii 80 ulicy Szafera (odcinek pomiędzy rondem Szczecińskich Olimpijczyków a al. Wojska Polskiego) od poniedziałku 17 grudnia autobusy tej linii kursować będą stałą trasą.

Likwidacja przystanku na pl. Zgody (14.12.2018)

W związku z pracami drogowymi przy zatoce autobusowej czasowo zlikwidowany zostaje przystanek „Plac Zgody” dla linii 87 w kierunku ulicy Owocowej. Za utrudnienia przepraszamy.

Mikołajkowy tramwaj znów na trasie (13.12.2018)

Wielka, czerwona czapka i setki światełek na wagonie historycznym — to szczeciński zwiastun zbliżających się Świąt. Mikołajkowy tramwaj kolejny raz wyjedzie na trasę. Zapraszamy na magiczną przejażdżkę już w jutro!

Przetarg na węzeł przesiadkowy w Podjuchach (12.12.2018)

Około 160 miejsc na parkingu park and ride, nowa pętla autobusowa z zagospodarowaniem terenu, nowe jezdnie, chodniki i oświetlenie — to wszystko powstanie w Podjuchach. Ogłoszony został przetarg na zadanie „Budowa węzła przesiadkowego stacja Podjuchy wraz z urządzeniami związanymi z integracją transportu na linii kolejowej 273 w ramach projektu »Budowa Szczecińskiej Kolei Metropolitalnej z wykorzystaniem istniejących odcinków linii kolejowych nr 406, 273, 351« w formie zaprojektuj i wybuduj”. Na oferty czekamy do 27 grudnia.

przewiń do góry