Zmiana rozkładów jazdy linii tramwajowych

opublikowano: · informacja archiwalna

Ta informacja dotyczy linii:

W poniedziałek, 24 października nastąpi zmiana rozkładów jazdy linii tramwajowych 4, 5, 7, 8, 10, 11 i 12. Jednocześnie tramwaje linii 4 powrócą na stałą trasę.

Tramwaje linii 4 kursować będą na stałej trasie KrzekowoPomorzany. Kursy wykonywane będą w dni powszednie w godz. 7-17 co 24 minuty.

Na linii 7 w dni powszednie w godzinach szczytu nastąpi zmniejszenie częstotliwości kursowania z 6 do 12 minut. W pozostałym okresie częstotliwość kursowania nie ulegnie zmianie.

Na liniach 5, 8, 10, 11 i 12 nastąpi korekta rozkładów jazdy bez zmiany częstotliwości kursowania.


Wiadomości Szczecin Wiadomości Szczecin
Więcej wiadomości ze Szczecina

Poznaj program otwarcia Fabryki Wody

Pozostał tydzień do otwarcia Fabryki Wody. Baseny, zjeżdżalnie, sauny, odkrywanie świata nauki w Edukatorium – jednym słowem, mnóstwo świetnej zabawy. Poznajcie program weekendu otwarcia.

Przed nam Dni Samorządu 2024

Przypominamy. Już za kilka dni kolejna odsłona wydarzenia, które ma inspirować młodzież do działania na rzecz lokalnych społeczności. Tym razem pod hasłem „Komunikacja przyszłości – budowanie relacji w świecie 5.0”.

Kwietne dywany i wieże powróciły

Ponad 25 tys. kolorowych roślin zapełniło w tym roku miejskie kwietniki i ozdobne wieże. Niezwykły kwietny dywan, wykonany przez Zakład Usług Komunalnych, można podziwiać przed Pomnikiem Czynu Polaków.