Zmiany w komunikacji miejskiej od 1 grudnia

opublikowano: · informacja archiwalna

Ta informacja dotyczy linii:

Informujemy, że od 1 grudnia nastąpią zmiany w funkcjonowaniu linii autobusowych 856 i 896 oraz wznowione zostanie kursowanie linii 65. Dodatkowo pojawią się nowe przystanki na liniach G i 52. JEDNOCZEŚNIE PASAŻERÓW INFORMUJEMY, ŻE POSIADACZE BILETU OKRESOWEGO IMIENNEGO NA LINIĘ 896 MOGĄ KORZYSTAĆ NA PODSTAWIE TEGO BILETU TAKŻE Z LINII 856 I 65.

Na linii zastępczej 856 (Osiedle Bukowe — Dąbie Osiedle) nastąpi zmiana rozkładów jazdy. Autobusy linii zastępczej 896 kursować będą na nowej trasie Osiedle Kasztanowe — Emilii Gierczak — Gryfińska — Rondo Ułanów Podolskich (z pominięciem ul. Przestrzennej). Wznowione zostanie także kursowanie linii 65 na stałej trasie Osiedle Bukowe — Rondo Ułanów Podolskich. Autobusy linii 856, 896 i 65 będą kursowały z jednakową częstotliwością:

  • w dni powszednie co 24 minuty w godzinach szczytu, co 36 minut w okresie międzyszczytu i co 40 minut po godzinie 20,
  • w soboty co 36 minut w godzinach 9-18 i co 40 minut w pozostałym okresie,
  • w soboty co 36 minut w godzinach 11-18 i co 40 minut w pozostałym okresie,
  • w Boże Narodzenie, Nowy Rok i Wielkanoc co 40 minut w godzinach 11-18 i co 48 minut w pozostałym okresie.

Dodatkowo na trasie linii pospiesznej G dodany zostanie nowy przystanek „Fiołkowa na żądanie”. Na trasie linii 52 uruchomiony zostanie nowy przystanek w ciągu ulicy Energetyków (w kierunku Wyspy Puckiej) „Przychodnia Portowa na żądanie”.

Zmiany zostają wprowadzone od 1 grudnia.


Wiadomości Szczecin Wiadomości Szczecin
Więcej wiadomości ze Szczecina

Poznaj program otwarcia Fabryki Wody

Pozostał tydzień do otwarcia Fabryki Wody. Baseny, zjeżdżalnie, sauny, odkrywanie świata nauki w Edukatorium – jednym słowem, mnóstwo świetnej zabawy. Poznajcie program weekendu otwarcia.

Przed nam Dni Samorządu 2024

Przypominamy. Już za kilka dni kolejna odsłona wydarzenia, które ma inspirować młodzież do działania na rzecz lokalnych społeczności. Tym razem pod hasłem „Komunikacja przyszłości – budowanie relacji w świecie 5.0”.

Kwietne dywany i wieże powróciły

Ponad 25 tys. kolorowych roślin zapełniło w tym roku miejskie kwietniki i ozdobne wieże. Niezwykły kwietny dywan, wykonany przez Zakład Usług Komunalnych, można podziwiać przed Pomnikiem Czynu Polaków.