Wymiana ciepła także na przystanku

opublikowano: · informacja archiwalna

Masz niepotrzebną kurtkę, czapkę lub rękawiczki? Od dzisiaj można je zostawić na wieszaku pod wiatą przystankową koło dworca Szczecin Główny. Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego oraz AMS, jako właściciel wiaty przyłączyli się do akcji Wymiana Ciepła.

W Szczecinie pojawia się coraz więcej wieszaków, które stanowić mają miejsce wymiany pomiędzy niosącymi pomoc a osobami potrzebującymi. Wymiana Ciepła odbywać się będzie teraz także pod wiatą przystankową koło dworca. Liczymy na to, że akcja i udostępniona przez ZDiTM i AMS lokalizacja okażą się przydatne i w ten sposób osoby potrzebujące uzyskają pomoc.

Oczywiście będziemy monitorować to miejsce i sprawdzać, czy na przystanku nie dochodzi do aktów wandalizmu oraz czy nie powstaje tam bałagan. Lokalizacja wieszaka i jego przeznaczenie nie może także stanowić uciążliwości dla pasażerów.

Więcej o akcji.


Wiadomości Szczecin Wiadomości Szczecin
Więcej wiadomości ze Szczecina

Zmiana w kolegium prezydenckim

Piotr Krzystek, prezydent Szczecina poinformował dziś o zmianach w kolegium prezydenckim. Do grona zastępców prezydenta z początkiem czerwca dołączy Marcin Biskupski.

Koniec sezonu 2023/24 w Kanie

Teatr Kana zaprasza na wyjątkowe wydarzenia zamykające sezon 2023/2024.

II zwyczajna sesja Rady Miasta Szczecin

Przed nami II zwyczajna sesja Rady Miasta Szczecin. Początek obrad, które tradycyjnie już będzie można śledzić za pomocą Internetu, zaplanowano na godzinę 10.00.