Przebudowa ulicy Kwiatowej coraz bliżej

opublikowano: · informacja archiwalna

W ramach umowy na przebudowę ulicy Kwiatowej wykonawca zobowiązany będzie do przeprowadzenia prac budowlanych, a także uzyskania odpowiednich uzgodnień. Zmiany na ulicy Kwiatowej obejmować będą przebudowę chodników, jedni i miejsc postojowych, oświetlenia ulicznego, odwodnienia i kolidującego uzbrojenia. Pojawi się dodatkowa zieleń i mała architektura. Będzie wygodniej i bezpieczniej także dla pasażerów komunikacji miejskiej.

Na stronie internetowej Zarządu Dróg i Transportu miejskiego pojawiło się ogłoszenie na wykonanie robót budowlanych dla zadania pn. „Przebudowa ulicy Kwiatowej na odcinku od ul. Ku Słońcu — Okulickiego w Szczecinie”. Na oferty zamawiający czeka do 13 marca.

Prace powinny być wykonane w ciągu 6 miesięcy od dnia podpisania umowy.


Wiadomości Szczecin Wiadomości Szczecin
Więcej wiadomości ze Szczecina

Zmiana w kolegium prezydenckim

Piotr Krzystek, prezydent Szczecina poinformował dziś o zmianach w kolegium prezydenckim. Do grona zastępców prezydenta z początkiem czerwca dołączy Marcin Biskupski.

Koniec sezonu 2023/24 w Kanie

Teatr Kana zaprasza na wyjątkowe wydarzenia zamykające sezon 2023/2024.

II zwyczajna sesja Rady Miasta Szczecin

Przed nami II zwyczajna sesja Rady Miasta Szczecin. Początek obrad, które tradycyjnie już będzie można śledzić za pomocą Internetu, zaplanowano na godzinę 10.00.