Wstrzymanie ruchu tramwajowego na odcinku Wawrzyniaka — Krzekowo

opublikowano: · informacja archiwalna

Ta informacja dotyczy linii:

Informujemy, że w związku z pracami w rejonie torowiska tramwajowego na ul. Mickiewicza, w dniach 18-19.03.2017 wstrzymany zostaje ruch tramwajowy na odcinku Wawrzyniaka — Krzekowo. Prosimy pasażerów o dokładne zaplanowanie podróży. 

Organizacja ruchu:

  • Linia 5 kursuje na trasie Stocznia Szczecińska — Jagiellońska — Wawrzyniaka (powrót przez al. Wojska Polskiego) wg specjalnego rozkładu jazdy.
  • Linia 7 kursuje na trasie Głębokie — Turkusowa wg specjalnego rozkładu jazdy.
  • Uruchomiona zostanie zastępcza linia autobusowa 807 na trasie Krzekowo — Noakowskiego — 5 Lipca — Wawrzyniaka (powrót przez ul. Mickiewicza), kursująca z częstotliwością: w godz. 9-18 w soboty i 11-18 w niedziele — co 6 minut, w pozostałym okresie co 10 minut.

Linia zatrzymuje się na istniejących przystankach linii 60 i 527, dodatkowo uruchomione zostają przystanki „Krzekowo” (nr 30122, na ul. Żołnierskiej za skrzyżowaniem z ul. Klonowica) i „Żołnierska” (nr 30213, na wysokości przystanku tramwajowego). W rejonie ul. Wernyhory wjazd na przystanki autobusowo-tramwajowe.


Wiadomości Szczecin Wiadomości Szczecin
Więcej wiadomości ze Szczecina

Zmiana w kolegium prezydenckim

Piotr Krzystek, prezydent Szczecina poinformował dziś o zmianach w kolegium prezydenckim. Do grona zastępców prezydenta z początkiem czerwca dołączy Marcin Biskupski.

Koniec sezonu 2023/24 w Kanie

Teatr Kana zaprasza na wyjątkowe wydarzenia zamykające sezon 2023/2024.

II zwyczajna sesja Rady Miasta Szczecin

Przed nami II zwyczajna sesja Rady Miasta Szczecin. Początek obrad, które tradycyjnie już będzie można śledzić za pomocą Internetu, zaplanowano na godzinę 10.00.