Utrudnienia w ruchu 23 marca

opublikowano: · informacja archiwalna

Informujemy, że ze względu na zgromadzenie publiczne planowane na 23 marca między godziną 10:00 a 16:00 mogą pojawić się utrudnienia w ruchu. Prosimy kierowców o szczególną uwagę.

Początek zgromadzenia zaplanowano na godzinę 10:00 pod siedzibą ANR na ul. Matejki. Następnie uczestnicy udadzą się do siedzimy ZIR przy ulicy Zygmunta Chmielewskiego następującą trasą: Matejki, Malczewskiego, Parkowa, Starzyńskiego, Wały Chrobrego, Małopolska, Komandorska, Nabrzeże wieleckie, Kolumba, Chmielewskiego. 

W związku z marszem mogą pojawiać się utrudnienia w komunikacji miejskiej. Ewentualne zmiany będą wprowadzane dynamicznie przez pracowników Nadzoru Ruchu.


Wiadomości Szczecin Wiadomości Szczecin
Więcej wiadomości ze Szczecina

Ruszyła sprzedaż biletów na 7. Międzynarodowy Memoriał Wiesława Maniaka

28 sierpnia 2024 roku w godzinach popołudniowo-wieczornych na Miejskim Stadionie Lekkoatletycznym im. Wiesława Maniaka w Szczecinie odbędzie się 7. Międzynarodowy Memoriał Wiesława Maniaka.

TSR 2024: Rejsy po Odrze

W czasie finału The Tall Ships Races będzie można wybrać się na rejs po Odrze. Baltic Beauty oraz Wylde Swan to dwa żaglowce, które już dzisiaj sprzedają bilety na swoje pokłady. Oprócz nich rejsy będą organizować mniejsze jednostki.

Jest wykonawca nowego żłobka przy Pszczelnej

Prime Construction Sp. z o.o., Sp. k. została wybrana w postępowaniu przetargowym na budowę żłobka przy ulicy Pszczelnej. Zgodnie z ofertą koszt inwestycji ma wynieść 21 646 770,00 zł brutto.