Hangarowa — dodatkowe utrudnienia

opublikowano: · informacja archiwalna

Informujemy, że w związku z rozpoczęciem kolejnego etapu prac związanych z przebudową skrzyżowania ulic Struga/Gryfińska/Hangarowa dzisiaj w godzinach popołudniowych mogą wystąpić dodatkowe utrudnienia. Po godzinie 18:00 rozpocznie się wymiana nawierzchni na wewnętrznej części nitki wyjazdowej.

Dla ruchu pozostawione zostaną 2 pasy, jednak ze względu na prowadzone prace prosimy o szczególną uwagę. Roboty prowadzone będą w godzinach 18:00-6:00 i będą trwały około 4 dni. To już końcowy etap prac przy tym skrzyżowaniu.


Wiadomości Szczecin Wiadomości Szczecin
Więcej wiadomości ze Szczecina

Komunikacja po meczu Pogoń Szczecin – Górnik Zabrze

W związku z organizacją meczu Pogoń Szczecin – Górnik Zabrze w dniu 25.05.2024 r.  godz. 17:30 nastąpią zmiany funkcjonowaniu komunikacji miejskiej.

Poznaj program otwarcia Fabryki Wody

Pozostał tydzień do otwarcia Fabryki Wody. Baseny, zjeżdżalnie, sauny, odkrywanie świata nauki w Edukatorium – jednym słowem, mnóstwo świetnej zabawy. Poznajcie program weekendu otwarcia.

Przed nam Dni Samorządu 2024

Przypominamy. Już za kilka dni kolejna odsłona wydarzenia, które ma inspirować młodzież do działania na rzecz lokalnych społeczności. Tym razem pod hasłem „Komunikacja przyszłości – budowanie relacji w świecie 5.0”.