Utrudnienia na ul. Santockiej

opublikowano: · informacja archiwalna

Ta informacja dotyczy linii:

Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego w Szczecinie informuje, że w terminie 10 listopada  (piątek) i 11 listopada (sobota) w godzinach 21:30-5:25, 15 Wojskowy Oddział Gospodarczy będzie wykonywać w ul. Santockiej prace polegające na naprawie przejazdu kolejowego Wojskowej Bocznicy Kolejowej nr 814. Ulica Santocka na wysokości skrzyżowania z ul. Świerczewską w tym czasie będzie nieprzejezdna.

Objazd tego odcinka wyznaczony będzie ulicami: 26 Kwietnia, Zielonogórską oraz Świerczewską. 

  • Autobusy linii 67 będą kursowały w obu kierunkach z pominięciem w/w odcinka ul. Santockiej od przystanku "Osiedle Przyjaźni" pojadą ul. 26-go Kwietnia - ul. Zielonogórską - ul. Świerczewską - ul. Santocką i dalej swoją trasą z pominieciem przystanku "Santocka". 
  • Autobusy linii 529 będą kursowały z pominięciem w/w odcinka ul. Santockiej od przystanku "Zielonogórska" pojadą ul. Zielonogórską - ul.Świerczewską - Santocką i dalej swoją trasą z pominięciem przystanków "Santocka" i "os. Przyjaźni". 

Wiadomości Szczecin Wiadomości Szczecin
Więcej wiadomości ze Szczecina

Poznaj program otwarcia Fabryki Wody

Pozostał tydzień do otwarcia Fabryki Wody. Baseny, zjeżdżalnie, sauny, odkrywanie świata nauki w Edukatorium – jednym słowem, mnóstwo świetnej zabawy. Poznajcie program weekendu otwarcia.

Przed nam Dni Samorządu 2024

Przypominamy. Już za kilka dni kolejna odsłona wydarzenia, które ma inspirować młodzież do działania na rzecz lokalnych społeczności. Tym razem pod hasłem „Komunikacja przyszłości – budowanie relacji w świecie 5.0”.

Kwietne dywany i wieże powróciły

Ponad 25 tys. kolorowych roślin zapełniło w tym roku miejskie kwietniki i ozdobne wieże. Niezwykły kwietny dywan, wykonany przez Zakład Usług Komunalnych, można podziwiać przed Pomnikiem Czynu Polaków.