Utrudnienia w ruchu 15 kwietnia

opublikowano: · informacja archiwalna

Informujemy, że w najbliższą niedzielę, 15 kwietnia w godzinach 15:00-16:30 ulicami miasta przejdzie „Marsz dla Życia”. Trasa procesji będzie przebiegać ulicami: Jasne Błonia im. Jana Pawła II, Felczaka, Monte Cassino, Wielkopolską, pl. Szarych Szeregów, al. Wojska Polskiego (prawa strona w kierunku Bramy Portowej), pl. Zwycięstwa, Wyszyńskiego (prawa strona w kierunku mostu Długiego), Sołtysią, Grodzką, pl. Orła Białego.

Na czas procesji nastąpi czasowe wyłączenie z ruchu wymienionych ulic. Wstrzymanie i wznowienie ruchu odbędzie się na polecenie służb nadzoru ruchu ZDiTM. Prosimy kierowców o szczególną uwagę, a pasażerów informujemy o możliwych utrudnieniach w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej.


Wiadomości Szczecin Wiadomości Szczecin
Więcej wiadomości ze Szczecina

Wykonawca przebudowy placu Orła Białego wybrany

Firma Budowlano-Usługowa MTM S.A. została wybrana na wykonawcę przebudowy placu Orła Białego. Zgodnie ze złożoną ofertą, koszt prac ma wynieść 16 426 480,48 zł brutto.

Uwaga! Od środy możliwe utrudnienia w ruchu drogowym

Marsz w środę i procesje w czwartek - z tych powodów możemy spodziewać się utrudnień w ruchu i wstrzymania komunikacji miejskiej w Szczecinie.

Wielkie żagle wracają do Szczecina. Wiemy, kto zagra na finale TSR!

Po 7 latach wielkie żaglowce wracają do Szczecina. W dniach 2-5 sierpnia u stóp Wałów Chrobrego, na Łasztowni a przede wszystkim na wodzie rozegra się finał regat The Tall Ships Races.