Zmiany na przystanku przy Filharmonii

opublikowano: · informacja archiwalna

Niebawem poprawi się komfort pasażerów korzystających z przystanku przy Filharmonii. Trwają prace brukarskie, które doraźnie poprawią bezpieczeństwo i estetykę tego miejsca.

Pracowników firmy Strabag, która ma podpisaną z miastem umowę na bieżące utrzymanie dróg i chodników, można spotkać na ulicach naszego miasta każdego dnia. Kilka brygad w trybie zmiennym łata dziury na jezdniach i naprawia chodniki. Od poniedziałku trwają prace między innymi na przystanku „Filharmonia”, wymieniane są tam płytki na peronach. Gruntowna przebudowa wraz z torowiskiem planowana jest w ramach zadania, które wchodzi w skład torowej rewolucji planowanej na lata 2018-2023, czyli projektu pn. „Przebudowa torowisk tramwajowych w Szczecinie — etap II”.

Dzisiaj drogowców będzie można spotkać między innymi na ulicach Lubczyńskiej, Bolesława Śmiałego, Samopomocy Chłopskiej, Botanicznej, Wesołej, Legionów Chłopskich, Balińskiego, Struga, Kolorowych Domów, Gryfińskiej oraz Kąpieliskowej.


Wiadomości Szczecin Wiadomości Szczecin
Więcej wiadomości ze Szczecina

Koniec sezonu 2023/24 w Kanie

Teatr Kana zaprasza na wyjątkowe wydarzenia zamykające sezon 2023/2024.

II zwyczajna sesja Rady Miasta Szczecin

Przed nami II zwyczajna sesja Rady Miasta Szczecin. Początek obrad, które tradycyjnie już będzie można śledzić za pomocą Internetu, zaplanowano na godzinę 10.00.

Więcej zabawy na Majowym

Pełen atrakcji plac zabaw i wygodne hamaki już czekają na młodszych i starszych mieszkańców Prawobrzeża. Zakład Usług Komunalnych zakończył pierwszy etap rozbudowy Parku Majowe.