Triathlon Szczecin 2018 — zmiany w komunikacji i organizacji ruchu

opublikowano: · informacja archiwalna

W związku z organizacją dnia 22.07.2018 r. imprezy pn. Triathlon Szczecin 2018 wprowadzone zostaną zmiany w kursowaniu środków komunikacji miejskiej. Zmiany będą obowiązywać od dnia 22.07.2018 r. od godz. 4:30 do zakończenia imprezy.

Linia 52 w kierunku Tkackiej od godziny 9:00 będzie kursować po częściowo zmienionej trasie. Od przystanku „Port Centralny” autobusy pojadą w prawo w ul. Gdańską, następnie zawrócą pod Estakadą Pomorską i od przystanku „Wyszyńskiego” kursować będą swoją stałą trasą.

Linia 64 w kierunku Klucza pojedzie częściowo zmienioną trasą. Od skrzyżowania ulic Struga — Gryfińska trasa przebiegać będzie ul. Hangarową, Eskadrową, następnie autobusy pojadą pod mostem Pionierów i dalej ul. Hangarową do ul. Andre Citroena. Od przystanku „Jaśminowa ZUS” autobusy kursować będą stałą trasą. Nieczynny będzie przystanek „Bagienna” zlokalizowany na ul. Gryfińskiej. Autobusy będą się zatrzymywać na tymczasowym przystanku zlokalizowanym na ul. Struga. W kierunku Dąbia od skrzyżowania z ulic Struga — Gryfińska autobusy pojadą w kierunku ul. Struga, następnie wjadą na wiadukt zlokalizowany na wysokości SPA Dąbie, z którego zjadą w kierunku ul. Gryfińskiej i dalej pojadą stałą trasą.

Linia 65 w kierunku ronda Ułanów Podolskich kursować będzie częściowo zmienioną trasą. Od skrzyżowania ulic Struga — Gryfińska trasa przebiegać będzie ul. Hangarową, Eskadrową, następnie autobusy pojadą pod mostem Pionierów i dalej ul. Hangarową do ul. Andre Citroena. Od przystanku „Jaśminowa ZUS” autobusy kursować będą stałą trasą. Nieczynny będzie przystanek „Bagienna” zlokalizowany na ul. Gryfińskiej. Autobusy zatrzymywać się będą na tymczasowym przystanku zlokalizowanym na ul. Struga.

Linia 66 w kierunku Podjuch kursować będzie częściowo zmienioną trasą. Od skrzyżowania ulic Struga — Gryfińska trasa przebiegać będzie ul. Hangarową, Eskadrową, następnie autobus pojedzie pod mostem Pionierów i dalej ul. Hangarową do ul. Andre Citroena. Od przystanku „Jaśminowa ZUS” autobusy będą kursować stałą trasą. Autobusy będą zatrzymywać się na tymczasowym przystanku zlokalizowanym na ul. Struga.

Linia 71 w kierunku Turkusowej pojedzie częściowo zmienioną trasą. Od skrzyżowania ulic Struga — Gryfińska trasa przebiegać będzie ul. Hangarową, Eskadrową, następnie autobus pojedzie pod mostem Pionierów i dalej ul. Hangarową do ul. Andre Citroena. Od przystanku „Jaśminowa ZUS” autobusy pojadą stałą trasą. Nieczynny będzie przystanek „Bagienna” zlokalizowany na ul. Gryfińskiej. Autobusy zatrzymywać się będą na tymczasowym przystanku zlokalizowanym na ul. Struga.

Linia 77 w kierunku Osiedla Bukowego kursować będzie częściowo zmienioną trasą. Od przystanku „Gryfińska” trasa przebiegać będzie ulicami Hangarową, Eskadrową, następnie autobus pojedzie pod mostem Pionierów i dalej ul. Hangarową, Struga. Od przystanku „Bagienna” kursować będzie swoją stałą trasą.

Linia 79 w kierunku Osiedla Słonecznego pojedzie częściowo zmienioną trasą. Od skrzyżowania ulic Struga — Gryfińska trasa przebiegać będzie ul. Hangarową, Eskadrową, następnie autobus pojedzie pod mostem Pionierów i dalej ul. Hangarową do ul. Andre Citroena. Od przystanku „Jaśminowa ZUS” kursować będzie stałą trasą. Autobusy zatrzymywać się będą na tymczasowym przystanku zlokalizowanym na ul. Struga.

Linia 84 w kierunku Kijewa pojedzie częściowo zmienioną trasą. Od skrzyżowania ulic Struga — Gryfińska trasa przebiegać będzie ul. Hangarową, Eskadrową, następnie autobus pojedzie pod mostem Pionierów i dalej ul. Hangarową do ul. Andre Citroena. Od przystanku „Jaśminowa ZUS” autobusy pojadą stałą trasą. Nieczynny będzie przystanek „Bagienna” zlokalizowany na ul. Gryfińskiej. Autobusy zatrzymywać się będą na tymczasowym przystanku zlokalizowanym na ul. Hangarowej.

Linia 93 w kierunku Basenu Górniczego kursować będzie częściowo zmienioną trasą. Od skrzyżowania ulic Struga — Gryfińska trasa przebiegać będzie ul. Hangarową, Eskadrową, następnie autobus pojedzie pod mostem Pionierów i dalej ul. Hangarową do ul. Andre Citroena. Od przystanku „Jaśminowa ZUS” autobusy pojadą stałą trasą. Nieczynny będzie przystanek „Bagienna” zlokalizowany na ul. Gryfińskiej. Autobusy zatrzymywać się będą na tymczasowym przystanku zlokalizowanym na ul. Struga.

Linia 97 w kierunku Osiedla Bukowego pojedzie częściowo zmienioną trasą. Od skrzyżowania ulic Struga — Gryfińska trasa przebiegać będzie ul. Hangarową, Eskadrową, następnie autobus pojedzie pod mostem Pionierów i dalej pojedzie ul. Hangarową. Od przystanku „Bagienna” kursować będzie stałą trasą

Linia B w kierunku Dworca Niebuszewo kursować będzie od przystanku „Wiosenna” przez ul. Struga, ul. Hangarową, z pominięciem przystanku „Rondo Ułanów Podolskich”.

Przystanki „Basen Górniczy” dla linii A, B, C w obu kierunkach przeniesione zostaną do zatok autobusowych zlokalizowanych na ul. Gdańskiej, na wysokości pętli.

Trasa rowerowa Triathlonu przebiegać będzie ulicami Wendy, Zbożową, Energetyków, Gdańską, Estakadą Pomorską, Mostem Pionierów, Eskadrową, Hangarową, Struga i Zwierzyniecką.

Trasa biegowa Triathlonu przebiegać będzie ulicami Wendy, Zbożową, Energetyków, Nabrzeże Wieleckie, Bulwar Piastowski.

W związku z powyższym w dniu 17.07.2018 r., od godz. 6.00 zamknięty zostanie parking od strony ul. Wendy.

W dniu 20.07.2018 r. od godz. 22:00 na ul. Energetyków, Gdańskiej, Estakadzie Pomorskiej, Moście Pionierów, Eskadrowej, Hangarowej, Struga, Zwierzynieckiej nastąpi wygrodzenie wewnętrznych pasów ruchu (bez lewoskrętów na skrzyżowanych).

W dniu 21.07.2018 r. od godz. 18:00 na ul. Nabrzeże Wieleckie wyłączony zostanie pas ruchu od mostu Długiego do zjazdu w Bulwar Piastowski.

W dniu 22.07.2018 r. od godz. 6:00 nastąpi zamkniecie ul. Św. Floriana, Władysława IV, Zbożowej i Wendy.

W dniu 22.07.2018 r. od godz. 6:00 na ul. Energetyków, Gdańskiej, Estakadzie Pomorskiej, moście Pionierów, Eskadrowej, Hangarowej, Struga, Zwierzynieckiej nastąpi wygrodzenie lewoskrętów na skrzyżowaniach.

Przywrócenie stałej organizacji ruchu będzie się odbywało dynamicznie bezpośrednio po zakończeniu imprezy.

Przepustki będą wydawane w biurze zawodów w sobotę od godz. 10. Kontakt: Michał Przybylski — nr tel. 734 434 912.


Wiadomości Szczecin Wiadomości Szczecin
Więcej wiadomości ze Szczecina

Komunikacja po meczu Pogoń Szczecin – Górnik Zabrze

W związku z organizacją meczu Pogoń Szczecin – Górnik Zabrze w dniu 25.05.2024 r.  godz. 17:30 nastąpią zmiany funkcjonowaniu komunikacji miejskiej.

Poznaj program otwarcia Fabryki Wody

Pozostał tydzień do otwarcia Fabryki Wody. Baseny, zjeżdżalnie, sauny, odkrywanie świata nauki w Edukatorium – jednym słowem, mnóstwo świetnej zabawy. Poznajcie program weekendu otwarcia.

Przed nam Dni Samorządu 2024

Przypominamy. Już za kilka dni kolejna odsłona wydarzenia, które ma inspirować młodzież do działania na rzecz lokalnych społeczności. Tym razem pod hasłem „Komunikacja przyszłości – budowanie relacji w świecie 5.0”.