Dodatkowe autobusy na Dąbskie Wieczory Filmowe

opublikowano: · informacja archiwalna

Uczestnicy Dąbskich Wieczorów Filmowych nie muszą martwić się o powrót do domu. W piątek i w sobotę do dyspozycji pasażerów będą trzy specjale autobusy, które z ulicy Żaglowej pojadą różnymi trasami w kierunku placu Rodła i osiedli prawobrzeża.

27 i 28 lipca w nocy uruchomione zostaną dodatkowe, specjalne autobusy. Z ulicy Żaglowej (okolice Kąpieliska Dąbie) będą ruszały o godzinie 0:30 (noc z piątku na sobotę i soboty na niedzielę).

Trasy autobusów:

  • Trasa I — Kąpielisko Dąbie — Zdroje Krzyżówka — most Długi — Brama Portowa — plac Kościuszki — plac Szarych Szeregów — plac Rodła
  • Trasa II — Kąpielisko Dąbie — Gryfińska — Jasna — Przelotowa — Osiedle Słoneczne — Kolorowych Domów — Osiedle Bukowe — Mączna — Walecznych — Batalionów Chłopskich — Podjuchy
  • Trasa III — Kąpielisko Dąbie — Goleniowska — Lubczyńska — Osiedle Kasztanowe — Goleniowska — Tczewska — Bałtycka — Wielgowo — Przylesie — Szosa Stargardzka — Zwierzyniecka — Struga Zajezdnia

Autobusy mogą zatrzymywać się na przystankach znajdujących się wzdłuż tras ich przejazdu. Wszystkie przystanki są „na żądanie”, tylko dla wysiadających.


Wiadomości Szczecin Wiadomości Szczecin
Więcej wiadomości ze Szczecina

Wykonawca przebudowy placu Orła Białego wybrany

Firma Budowlano-Usługowa MTM S.A. została wybrana na wykonawcę przebudowy placu Orła Białego. Zgodnie ze złożoną ofertą, koszt prac ma wynieść 16 426 480,48 zł brutto.

Uwaga! Od środy możliwe utrudnienia w ruchu drogowym

Marsz w środę i procesje w czwartek - z tych powodów możemy spodziewać się utrudnień w ruchu i wstrzymania komunikacji miejskiej w Szczecinie.

Wielkie żagle wracają do Szczecina. Wiemy, kto zagra na finale TSR!

Po 7 latach wielkie żaglowce wracają do Szczecina. W dniach 2-5 sierpnia u stóp Wałów Chrobrego, na Łasztowni a przede wszystkim na wodzie rozegra się finał regat The Tall Ships Races.