Utrudnienia w ruchu 9-13 sierpnia

opublikowano: · informacja archiwalna

W związku z planowanymi w najbliższych dniach wydarzeniami, informujemy o utrudnieniach w ruchu. Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności.

  • 9-13 sierpnia — „Pyromagic i Szczecin Live Music 2018” — Wały Chrobrego, Jarowita, Wawelska, Zygmunta Starego, Henryka Pobożnego, Szczerbcowa, Jana z Kolna, Komandorska, Admiralska, Zbożowa, Wendy. 
  • 11 sierpnia, godz. 12:00-17:00 — „Marsz dla Jezusa” — Procesja przejdzie ulicami pl. Tobrucki, Świętego Ducha, Nowa, Dworcowa, al. Niepodległości, al. Wyzwolenia, pl. Rodła, Piłsudskiego, pl. Grunwaldzki, al. Jana Pawła II, pl. Armii Krajowej, pl. Jasne Błonia.
  • 13 sierpnia, godz. 20:00-21:00 — „Procesja Fatimska” — Rydla, Łubinowa.
  • 13 sierpnia, godz. 18:40-19:30 — „Procesja Fatimska” — Połabska, Boczna, Starkiewicza, Grudziądzka, Świętego Józefa.

Przypominamy, że od 10 do 20 sierpnia dla kierowców dostępny będzie tylko jeden pas ruchu na Trasie Zamkowej. Na skrzyżowaniach w centrum miasta służby będą ręcznie kierowały ruchem, aby rozładować zatory, jednak utrudnienia są nieuniknione. Zachęcamy kierowców do korzystania z komunikacji miejskiej. Osoby z prawobrzeża i turystów prosimy o pozostawienie aut na parkingu Park & Ride przy ulicy Hangarowej, skąd do centrum spokojnie będzie można dojechać tramwajem.


Wiadomości Szczecin Wiadomości Szczecin
Więcej wiadomości ze Szczecina

Wały Chrobrego. Będą utrudnienia w ruchu

W niedzielę, 26.01.2025 r. w godz. 12:00-14:00 odbędą się uroczystości rocznicowe szczecińskiego strajku ze stycznia 1971 r. powodujące utrudnienia w ruchu drogowym.

Centrum Żeglarskie gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

Fragment żaglu Daru Szczecina, kalendarz z pozdrowieniami od Jerzego Owsiaka lub termiczna butelka również z jego podpisem – to tylko cześć rzeczy, które można wylicytować w ramach tegorocznych aukcji Centrum Żeglarskiego na rzecz WOŚP.

Fryderyk Chopin w Willi Lentza. Dzieła wszystkie

W niedzielę (26 stycznia 2024 roku, g. 19:00) w Willi Lentza odbędzie się kolejny koncert organizowany w ramach cyklu „Fryderyk Chopin w Willi Lentza. Dzieła Wszystkie”.