Utrudnienia w ruchu 13-17 września

opublikowano: · informacja archiwalna

W związku z planowanymi na najbliższe dni wydarzeniami informujemy o możliwych utrudnieniach w ruchu.

  • 13 września, godzina 20:00-21:00 — Procesja Fatimska przejdzie następującą trasą: Sanktuarium Matki Boskiej Fatimskiej, Rydla, Łubinowa.
  • 13 września, godzina 18:40-19:30 — Procesja Fatimska przejdzie następującą trasą: kościół pw. św. Józefa, Połabska, Boczna, Starkiewicza, Grudziądzka, św. Józefa, Połabska.
  • 14-16 września — kiermasz ogrodniczy „Pamiętajcie o Ogrodach” w ciągu ulic Wały Chrobrego, Zygmunta Starego, Szczerbcowa.
  • 15 września, godzina 14:00-16:00 — zgromadzenie publiczne, którego celem jest „Wyrażenie poparcia dla równouprawnienia osób LGBT+ w Polsce, integracja osób heteroseksualnych. Przeciwdziałanie dyskryminacji i promowanie tolerancji”. Trasa marszu: plac Solidarności, Małopolska, Jana Matejki, plac Żołnierza Polskiego, al. Wyzwolenia, plac Rodla, Piłsudkiego, plac Grunwaldzki, Papieża Jana Pawła II, plac lotników, Kaszubska, Bałuki, plac Żołnierza Polskiego, Majetki, Małopolska, plac Solidarności.
  • 17 września, godzina 10:00-11:15 — uroczystość odsłonięcia tablicy pamiątkowej w ciągu ulicy Rybackiej.

Przypominamy także o zamknięciu Trasy Zamkowej. Całkowite zamknięcie nitki wjazdowej planowane jest na piątek 14 września na godzinę 22:00. Kierowcy będą mieli do dyspozycji wszystkie pasy, ze świeżo ułożoną nawierzchnią od poniedziałkowego poranka 17 września. Informujemy również, że w nocy z 17 na 18 września planowane jest asfaltowanie zjazdu w ulicę Jana z Kolna. Na czas utrudnień z przejazdem apelujemy do kierowców o korzystanie z komunikacji miejskiej.


Wiadomości Szczecin Wiadomości Szczecin
Więcej wiadomości ze Szczecina

Wykonawca przebudowy placu Orła Białego wybrany

Firma Budowlano-Usługowa MTM S.A. została wybrana na wykonawcę przebudowy placu Orła Białego. Zgodnie ze złożoną ofertą, koszt prac ma wynieść 16 426 480,48 zł brutto.

Uwaga! Od środy możliwe utrudnienia w ruchu drogowym

Marsz w środę i procesje w czwartek - z tych powodów możemy spodziewać się utrudnień w ruchu i wstrzymania komunikacji miejskiej w Szczecinie.

Wielkie żagle wracają do Szczecina. Wiemy, kto zagra na finale TSR!

Po 7 latach wielkie żaglowce wracają do Szczecina. W dniach 2-5 sierpnia u stóp Wałów Chrobrego, na Łasztowni a przede wszystkim na wodzie rozegra się finał regat The Tall Ships Races.