Komunikacja miejska od 1 października

opublikowano: · informacja archiwalna

Ta informacja dotyczy linii:

Informujemy o zmianach w komunikacji miejskiej od 1 października.

  • Linia 66: wydłużeniu ulegną trasy dotychczasowych kursów realizowanych do Żydowiec do pętli Klucz. Przedłużone będą zakresy kursowania linii do Klucza do godz. 6-9 i 13-19 w dni powszednie. Nastąpi również korekta czasów przejazdu i godzin odjazdów.
  • Linia 533: zmiana polegająca na uruchomieniu dodatkowych kursów o godz. 1:55 z Dąbia Dworca i 2:37 z Klucza.
  • Linia 72 linia kursować będzie również w niedziele i dni świąteczne w godzinach 6:30 do 15:30 z 60-minutową częstotliwością. W dni powszednie i soboty częstotliwość i zakres kursowania pozostają bez zmiany. Skorygowane zostaną czasy przejazdów we wszystkie dni tygodnia. Linia nie będzie kursowała w Nowy Rok, Wielkanoc i Boże Narodzenie
  • Linia 101: Na wniosek Gminy Police w dzień powszedni kurs o godz. 5:10 z Rynku w Policach w kierunku Jasienicy realizowany będzie z podjazdem pod Zakłady Chemiczne w Policach. Ponadto nastąpi zmiana rozkładów jazdy linii nr 101, wynikająca z korekty czasów przejazdu na tej linii (dostosowanie do czasów przyjętych na linii 107).
  • Linia 68: uruchomiony zostanie przystanek „Świergotki” (nr 48601) w kierunku Przepiórki. Nastąpi przyspieszenie o 5 minut pierwszego kursu w dni powszednie z przystanku „Przepiórki”, wprowadzona zostanie korekta czasów przejazdu (zapewnienie spójności z linią 107) oraz godzin odjazdów wybranych kursów w celu koordynacji z linią nr 107.

Wiadomości Szczecin Wiadomości Szczecin
Więcej wiadomości ze Szczecina

Poznaj program otwarcia Fabryki Wody

Pozostał tydzień do otwarcia Fabryki Wody. Baseny, zjeżdżalnie, sauny, odkrywanie świata nauki w Edukatorium – jednym słowem, mnóstwo świetnej zabawy. Poznajcie program weekendu otwarcia.

Przed nam Dni Samorządu 2024

Przypominamy. Już za kilka dni kolejna odsłona wydarzenia, które ma inspirować młodzież do działania na rzecz lokalnych społeczności. Tym razem pod hasłem „Komunikacja przyszłości – budowanie relacji w świecie 5.0”.

Kwietne dywany i wieże powróciły

Ponad 25 tys. kolorowych roślin zapełniło w tym roku miejskie kwietniki i ozdobne wieże. Niezwykły kwietny dywan, wykonany przez Zakład Usług Komunalnych, można podziwiać przed Pomnikiem Czynu Polaków.