W weekend śpimy godzinę dłużej. Zmiany na liniach nocnych

opublikowano: · informacja archiwalna

Przypominamy, że w najbliższy weekend śpimy o godzinę dłużej. W związku ze zmianą czasu na zimowy przestawiamy zegarki z godziny 3:00 na 2:00, co spowoduje zmiany w kursowaniu komunikacji nocnej.

Linie 525, 527 i 530 wykonają dodatkowy obieg. Kierowcy pozostałych będą oczekiwali na swój normalny rozkład jazdy na przystanku końcowym.

Informujemy także, że w najbliższą niedzielę między godzinami 1:45 czasu letniego a 3:45 czasu zimowego nastąpi przerwa związana z modernizacją systemy transakcyjnego PayU. W czasie tej przerwy system będzie całkowicie niedostępny i transakcje nie będą procesowane. Przy próbie płatności zostanie wyświetlona plansza informująca o niedostępności systemu.


Wiadomości Szczecin Wiadomości Szczecin
Więcej wiadomości ze Szczecina

Wykonawca przebudowy placu Orła Białego wybrany

Firma Budowlano-Usługowa MTM S.A. została wybrana na wykonawcę przebudowy placu Orła Białego. Zgodnie ze złożoną ofertą, koszt prac ma wynieść 16 426 480,48 zł brutto.

Uwaga! Od środy możliwe utrudnienia w ruchu drogowym

Marsz w środę i procesje w czwartek - z tych powodów możemy spodziewać się utrudnień w ruchu i wstrzymania komunikacji miejskiej w Szczecinie.

Wielkie żagle wracają do Szczecina. Wiemy, kto zagra na finale TSR!

Po 7 latach wielkie żaglowce wracają do Szczecina. W dniach 2-5 sierpnia u stóp Wałów Chrobrego, na Łasztowni a przede wszystkim na wodzie rozegra się finał regat The Tall Ships Races.