Zmiany przystanków dla linii 53, 60, 67, 1, 9 i 531

opublikowano: · informacja archiwalna

Ta informacja dotyczy linii:

Uwaga pasażerowie! W związku z wprowadzeniem kolejnego etapu czasowej organizacji ruchu związanej z przebudową węzła Łękno od 28 grudnia pojawią się zmiany w lokalizacji przystanków dla linii 53, 60, 67, 1, 9 i 531.

W związku z zamknięciem północnej jezdni al. Wojska Polskiego na odcinku od ul. Zaleskiego do ul. Marii Skłodowskiej-Curie likwidacji ulegnie przystanek „Traugutta”.

  • Przystanki tramwajowe „Traugutta” dla linii 1 i 9 zostaną przeniesione w rejon skrzyżowania al. Wojska Polskiego z Marii Skłodowskiej-Curie.
  • Przystanek „Traugutta” dla linii 53, 60 i 67 w kierunku Stoczni Szczecińskiej oraz 531 w kierunku Osiedla Bukowego zostanie przeniesiony około 30 metrów w kierunku ulicy Zaleskiego.
  • Przystanek „Traugutta” dla linii 53, 60 i 531 w kierunku Pomorzan, Cukrowej oraz Krzekowa zostaje czasowo zawieszony.
  • Przystanek „Traugutta” dla linii 67 w kierunku Karola Miarki zostaje przeniesiony na ulicę Traugutta za skrzyżowanie z al. Wojska Polskiego (zlokalizowany przy posesji nr 2).

Kursy będą wykonywane zgodnie z rozkładami jazdy.


Wiadomości Szczecin Wiadomości Szczecin
Więcej wiadomości ze Szczecina

Poznaj program otwarcia Fabryki Wody

Pozostał tydzień do otwarcia Fabryki Wody. Baseny, zjeżdżalnie, sauny, odkrywanie świata nauki w Edukatorium – jednym słowem, mnóstwo świetnej zabawy. Poznajcie program weekendu otwarcia.

Przed nam Dni Samorządu 2024

Przypominamy. Już za kilka dni kolejna odsłona wydarzenia, które ma inspirować młodzież do działania na rzecz lokalnych społeczności. Tym razem pod hasłem „Komunikacja przyszłości – budowanie relacji w świecie 5.0”.

Kwietne dywany i wieże powróciły

Ponad 25 tys. kolorowych roślin zapełniło w tym roku miejskie kwietniki i ozdobne wieże. Niezwykły kwietny dywan, wykonany przez Zakład Usług Komunalnych, można podziwiać przed Pomnikiem Czynu Polaków.