Dzielmy się uśmiechem nie tylko na przystankach

opublikowano: · informacja archiwalna

Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego niejednokrotnie wspierał inicjatywy młodzieży. Dzięki temu niedawno można było na przystanku przypomnieć sobie zasady udzielania pierwszej pomocy. Tym razem mieszkańcy naszego miasta i turyści mogą dzielić się uśmiechem i zastanowić, co poprawia im nastrój.

Na części przystanków należących do ZDiTM pojawiły się plakaty promujące inicjatywę warszawskich licealistów w ramach programu „Zwolnieni z Teorii”. Projekt „Dzielmy się uśmiechem” to, według pomysłodawców, ogólnopolska akcja „rozpowszechniania uśmiechu na prawo i lewo”. Mamy nadzieję, że grafiki, które pojawiły się w Szczecinie wpłyną pozytywnie na nastrój oglądających je pasażerów.

Olimpiada „Zwolnieni z Teorii” to platforma dla licealistów i studentów, która angażuje ich w działalność na rzecz swojego otoczenia i pomaga w zrealizowaniu projektów społecznych. Ma nauczyć to młodych ludzi pracy w zespole, tworzenia harmonogramu i budżetu oraz nawiązania współpracy i kontaktów z różnymi instytucjami. Każdy podmiot, który pomyślnie zakończy projekt otrzyma międzynarodowy certyfikat z zarządzania projektami stworzony z PMI R.E.P. (PMI to prestiżowa instytucja zrzeszająca 500 tys. kierowników projektów z całego świata).

Więcej o akcji na profilu na Facebooku.


Wiadomości Szczecin Wiadomości Szczecin
Więcej wiadomości ze Szczecina

Poznaj program otwarcia Fabryki Wody

Pozostał tydzień do otwarcia Fabryki Wody. Baseny, zjeżdżalnie, sauny, odkrywanie świata nauki w Edukatorium – jednym słowem, mnóstwo świetnej zabawy. Poznajcie program weekendu otwarcia.

Przed nam Dni Samorządu 2024

Przypominamy. Już za kilka dni kolejna odsłona wydarzenia, które ma inspirować młodzież do działania na rzecz lokalnych społeczności. Tym razem pod hasłem „Komunikacja przyszłości – budowanie relacji w świecie 5.0”.

Kwietne dywany i wieże powróciły

Ponad 25 tys. kolorowych roślin zapełniło w tym roku miejskie kwietniki i ozdobne wieże. Niezwykły kwietny dywan, wykonany przez Zakład Usług Komunalnych, można podziwiać przed Pomnikiem Czynu Polaków.