Utrudnienia w ruchu 8 czerwca

opublikowano: · informacja archiwalna

Ta informacja dotyczy linii:

W związku z weekendowymi wydarzeniami informujemy o możliwych utrudnieniach w ruchu, które możliwe są 8 czerwca.

  • 8 czerwca, godz. 10:30–13:30 — zamknięcie ulicy Piotra Skargi w związku z organizacją Biegu Sztafet Firmowych. W związku z tym w obu kierunkach zmianie ulegnie trasa linii 67. Od przystanku „Traugutta” autobusy pojadą trasą linii 53 i 60 przez ulicę Słowackiego do przystanku „Kołłątaja” i dalej swoją trasą. Czasowej likwidacji ulegną przystanki „Bogumiły”, „Piotra Skargi” i „Jasne Błonia”.
  • 8–9 czerwca — możliwe czasowe utrudnienia na czas przejazdu uczestników 147 Ultra Bike — Ultramaratonu Kolarskiego. Trasa: Trasa Zamkowa (ścieżka rowerowa), Gdańska (chodnik po prawej stronie), Przestrzenna, Podkładowa, Żaglowa, Portowa, Goleniowska, Pucka, Nowogrodzka, Wolińska, Kablowa, Fiołkowa, Wiślana.
  • 8 czerwca, godz. 9:00–14:15 — utrudnienia na ulicy Grodzkiej związane z organizacją Festynu Rodzinnego w SP 63.

Wiadomości Szczecin Wiadomości Szczecin
Więcej wiadomości ze Szczecina

Zmiana w kolegium prezydenckim

Piotr Krzystek, prezydent Szczecina poinformował dziś o zmianach w kolegium prezydenckim. Do grona zastępców prezydenta z początkiem czerwca dołączy Marcin Biskupski.

Koniec sezonu 2023/24 w Kanie

Teatr Kana zaprasza na wyjątkowe wydarzenia zamykające sezon 2023/2024.

II zwyczajna sesja Rady Miasta Szczecin

Przed nami II zwyczajna sesja Rady Miasta Szczecin. Początek obrad, które tradycyjnie już będzie można śledzić za pomocą Internetu, zaplanowano na godzinę 10.00.