Dodatkowa linia na czas zamknięcia ul. Zaleskiego

opublikowano: · informacja archiwalna

Informujemy, że na czas zamknięcia ul. Zaleskiego uruchomiona został tymczasowa linia 853 (obsługiwana busem). Kursy będą wykonywane na trasie Kołłątaja (przystanek wspólny z linią 803) — Teatr Letni z częstotliwością co 20 minut.

W związku pracami prowadzonymi przy budowie Węzła Łękno i zamknięciem ul. Zaleskiego (odcinek od ulicy Wyspiańskiego do al. Wojska Polskiego) do ok. godz. 10 we wtorek 25 czerwca wprowadzone zostały zmiany w funkcjonowaniu linii 53 i 60. W obu kierunkach kursy są wykonywane z pominięciem ul. Słowackiego i Zaleskiego. Wyłączone z ruchu zostały przystanki „Słowackiego” i „Teatr Letni”. Od przystanku „Kołłątaja” objazd autobusów odbywa się trasą linii 67, tj. ul. Piotra Skargi i al. Wojska Polskiego do skrzyżowania z ul. Zaleskiego i dalej zgodnie z przebiegiem trasy z obsługą przystanków na trasie objazdu. Kursy są realizowane wg obowiązujących rozkładów jazdy.


Wiadomości Szczecin Wiadomości Szczecin
Więcej wiadomości ze Szczecina

Poznaj program otwarcia Fabryki Wody

Pozostał tydzień do otwarcia Fabryki Wody. Baseny, zjeżdżalnie, sauny, odkrywanie świata nauki w Edukatorium – jednym słowem, mnóstwo świetnej zabawy. Poznajcie program weekendu otwarcia.

Przed nam Dni Samorządu 2024

Przypominamy. Już za kilka dni kolejna odsłona wydarzenia, które ma inspirować młodzież do działania na rzecz lokalnych społeczności. Tym razem pod hasłem „Komunikacja przyszłości – budowanie relacji w świecie 5.0”.

Kwietne dywany i wieże powróciły

Ponad 25 tys. kolorowych roślin zapełniło w tym roku miejskie kwietniki i ozdobne wieże. Niezwykły kwietny dywan, wykonany przez Zakład Usług Komunalnych, można podziwiać przed Pomnikiem Czynu Polaków.