Triathlon — utrudnienia w ruchu i zmiany w komunikacji miejskiej

opublikowano: · informacja archiwalna

W związku z organizacją dnia 21.07.2019 wydarzenia sportowego „Triathlon Szczecin 2019” informujemy o zmianach w organizacji ruchu i funkcjonowaniu komunikacji miejskiej.

Organizacja ruchu

 • 18.07 od godz. 06:00 — zamknięcie parkingu od strony nabrzeża na ulicy Wendy.
 • 19.07 od godz. 19:00 — wyłączenie prawego pasa ruchu ul. Nabrzeże Wieleckie od mostu Długiego do zjazdu w Bulwar Piastowski.
 • 19.07 od godz. 18:00 — ul. Energetyków, Gdańska, Estakada Pomorska, most im. Pionierów Miasta Szczecin, Eskadrowa, Hangarowa, Struga, Zwierzyniecka — wewnętrzne pasy ruchu bez lewoskrętów.
 • 21.07 od godz. 06:00 — zamknięcie ul. Św. Floriana, Władysława IV, Zbożowa, Wendy.
 • 21.07 od godz. 06:00 — ul. Energetyków, Gdańska, Estakada Pomorska, most im. Pionierów Miasta Szczecin, Eskadrowa, Hangarowa, Struga, Zwierzyniecka — wyłączenie lewoskrętów na skrzyżowaniach.

Stała organizacja ruchu przywrócona zostanie dynamicznie po zakończeniu imprezy.

Komunikacja miejska

Od dnia 21.07 godz. 4:30 do zakończenia imprezy:

 • Linia 52 w kierunku Tkackiej od godziny 8:00 będzie kursować po częściowo zmienionej trasie. Od przystanku „Port Centralny” autobusy pojadą w prawo w ul. Gdańską, zawrócą pod Estakadą Pomorską i od przystanku „Wyszyńskiego” pojadą swoją stałą trasą.
 • Linia 64:
  • W kierunku Klucza autobusy pojadą częściowo zmienioną trasą. Dd skrzyżowania ulic Struga — Gryfińska trasa przebiegać będzie ul.  Hangarową, Eskadrową, nawrót pod mostem Pionierów i dalej ul.  Hangarową do ul. Andre Citroena. Od przystanku „Jaśminowa ZUS” autobusy pojadą stałą trasą. Nieczynny będzie przystanek „Bagienna” zlokalizowany na ul. Gryfińskiej. Autobusy zatrzymują się na tymczasowym przystanku zlokalizowanym na ul. Hangarowej
  • W kierunku Dąbia od skrzyżowania z ulic Struga — Gryfińska autobusy pojadą w kierunku ul. Struga, następnie wjadą na wiadukt zlokalizowany na wysokości SPA Dąbie, z którego zjadą w kierunku ul. Gryfińskiej i dalej pojadą stałą trasą.
 • Linia 65 w kierunku Ronda Ułanów Podolskich — autobusy pojadą częściowo zmienioną trasą. Od skrzyżowania ulic Struga — Gryfińska trasa przebiegać będzie ul. Hangarową, Eskadrową, nawrót pod mostem Pionierów i dalej ul. Hangarową do ul. Andre Citroena. Od przystanku „Jaśminowa ZUS” autobusy pojadą stałą trasą. Nieczynny będzie przystanek „Bagienna” zlokalizowany na ul. Gryfińskiej. Autobusy zatrzymują się na tymczasowym przystanku zlokalizowanym na ul. Hangarowej.
 • Linia 66 w kierunku Podjuch — autobusy pojadą częściowo zmienioną trasą. Od skrzyżowania ulic Struga — Gryfińska trasa przebiegać będzie ul. Hangarową, Eskadrową, nawrót pod mostem Pionierów i dalej ul. Hangarową do ul.  Andre Citroena. Od przystanku „Jaśminowa ZUS” autobusy pojadą stałą trasą. Nieczynny będzie przystanek „Bagienna” zlokalizowany na ul. Gryfińskiej.
 • Linia 71 w kierunku Ronda Ułanów Podolskich — autobusy pojadą częściowo zmienioną trasą. Od skrzyżowania ulic Struga — Gryfińska trasa przebiegać będzie ul. Hangarową, Eskadrową, nawrót pod mostem Pionierów i dalej ul. Hangarową do ul. Andre Citroena. Od przystanku „Jaśminowa ZUS” autobusy pojadą stałą trasą. Nieczynny będzie przystanek „Bagienna” zlokalizowany na ul. Gryfińskiej. Autobusy zatrzymują się na tymczasowym przystanku zlokalizowanym na ul. Hangarowej.
 • Linia 77 w kierunku Osiedla Bukowego — autobusy pojadą częściowo zmienioną trasą. Od przystanku „Gryfińska” trasa przebiegać będzie ulicami Hangarową, Eskadrową, nawrót pod mostem Pionierów i dalej ul. Hangarową, Struga i od przystanku „Bagienna” swoją stałą trasą.
 • Linia 79 w kierunku Osiedla Słonecznego — autobusy pojadą częściowo zmienioną trasą. Od skrzyżowania ulic Struga — Gryfińska trasa przebiegać będzie ul.  Hangarową, Eskadrową, nawrót pod mostem Pionierów i dalej ul. Hangarową do ul. Andre Citroena. Od przystanku „Jaśminowa ZUS” autobusy pojadą stałą trasą. Autobusy zatrzymują się na tymczasowym przystanku zlokalizowanym na ul. Hangarowej.
 • Linia 84 w kierunku Kijewa — autobusy pojadą częściowo zmienioną trasą. Od skrzyżowania ulic Struga — Gryfińska trasa przebiegać będzie ul. Hangarową, Eskadrową, nawrót pod mostem Pionierów i dalej ul. Hangarową do ul.  Andre Citroena. Od przystanku „Jaśminowa ZUS” autobusy pojadą stałą trasą. Nieczynny będzie przystanek „Bagienna” zlokalizowany na ul. Gryfińskiej. Autobusy zatrzymują się na tymczasowym przystanku zlokalizowanym na ul. Hangarowej.
 • Linia 93 w kierunku Basenu Górniczego — autobusy pojadą częściowo zmienioną trasą. Od skrzyżowania ulic Struga — Gryfińska trasa przebiegać będzie ul.  Hangarową, Eskadrową, nawrót pod mostem Pionierów i dalej ul. Hangarową do ul. Andre Citroena. Od przystanku „Jaśminowa ZUS” autobusy pojadą stałą trasą. Nieczynny będzie przystanek „Bagienna” zlokalizowany na ul. Gryfińskiej. Autobusy zatrzymują się na tymczasowym przystanku zlokalizowanym na ul. Hangarowej.
 • Linia 97 w kierunku Osiedla Bukowego — autobusy pojadą częściowo zmienioną trasą. Od przystanku „Gryfińska” trasa przebiegać będzie ulicami Hangarową, Eskadrową, nawrót pod mostem Pionierów i dalej ul. Hangarową, Struga i od przystanku „Bagienna” swoją stałą trasą.
 • Linia B w kierunku Dworca Niebuszewo — autobusy pojadą od przystanku „Wiosenna” przez ul. Struga, ul. Hangarową, z pominięciem przystanku „Rondo Ułanów Podolskich”.

Wiadomości Szczecin Wiadomości Szczecin
Więcej wiadomości ze Szczecina

Dzień Matki w Klubie Delta

W maju obchodzimy Dzień Matki - i niech to piękne święto będzie okazją do wspólnego bycia z bliskimi w przyjemnych okolicznościach zabawy.

Oferty na budowę żłobka przy Pszczelnej

Osiem ofert wpłynęło w przetargu na budowę żłobka przy ulicy Pszczelnej.

Utrudnienia w komunikacji. Sobota 25.05.24

W związku z organizacją zgromadzenia w dniu 25.05.2024 r. o godz. 21:00 mogą wystąpić utrudnienia w ruchu drogowym i przerwy w kursowaniu pojazdów komunikacji miejskiej.