Utrudnienia w ruchu i zmiany w komunikacji miejskiej 7 listopada

opublikowano: · informacja archiwalna

Ta informacja dotyczy linii:

W związku z organizacją zgromadzenia w dniu 7 listopada informujemy o możliwych utrudnieniach w ruchu i zmianach w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej.

Utrudnienia w ruchu

Zgromadzenie rozpocznie się o godzinie 10:00 i przejdzie ulicami: Grodzką, Mariacką, pl. Żołnierza Polskiego, Zygmunta Starego, Starzyńskiego, Szczerbcową, Wały Chrobrego, Małopolską, pl. św. Piotra i Pawła, Farną, Grodzką.

Zmiany w komunikacji miejskiej

Linia 52 od godziny 9:57 do odwołania będzie kursowała na trasie od Wyszyńskiego przez Bramę Portową — al. Niepodległości, nawrót na pl. Żołnierza Polskiego — Bramę Portową — Wyszyńskiego i dalej po swojej stałej trasie do przystanku „Wyspa Pucka” według obowiązującego rozkładu jazdy. Czasowej likwidacji ulegną przystanki „Tkacka” i „Grodzka”.

Na trasie wyznaczone zostaną dodatkowe przystanki „Brama Portowa” na al. Niepodległości (wspólny z linią 76), „Brama Portowa” (przy kwiaciarkach, wspólny z linią 75) — będzie to przystanek końcowy dla tej linii.


Wiadomości Szczecin Wiadomości Szczecin
Więcej wiadomości ze Szczecina

Poznaj program otwarcia Fabryki Wody

Pozostał tydzień do otwarcia Fabryki Wody. Baseny, zjeżdżalnie, sauny, odkrywanie świata nauki w Edukatorium – jednym słowem, mnóstwo świetnej zabawy. Poznajcie program weekendu otwarcia.

Przed nam Dni Samorządu 2024

Przypominamy. Już za kilka dni kolejna odsłona wydarzenia, które ma inspirować młodzież do działania na rzecz lokalnych społeczności. Tym razem pod hasłem „Komunikacja przyszłości – budowanie relacji w świecie 5.0”.

Kwietne dywany i wieże powróciły

Ponad 25 tys. kolorowych roślin zapełniło w tym roku miejskie kwietniki i ozdobne wieże. Niezwykły kwietny dywan, wykonany przez Zakład Usług Komunalnych, można podziwiać przed Pomnikiem Czynu Polaków.