Dziadkowie i babcie jeżdżą za darmo. Nie tylko z okazji swojego święta

opublikowano: · informacja archiwalna

Dzień babci i dziadka to wyjątkowe święta. Warto je specjalnie celebrować, składać życzenia i spędzać czas z bliskimi. Warto też przypominać, że w Szczecinie osoby po 70 roku życia nie muszą w komunikacji miejskiej kasować biletów, a pasażerowie między 67 a 70 rokiem mogą korzystać ze specjalnego biletu seniora.

Bilety seniora przeznaczone są dla osób od ukończenia 67 do 70 roku życia. Bilety są ważne przez wszystkie dni tygodnia na wszystkich liniach zwykłych dziennych i nocnych oraz pospiesznych, a ich koszt to 6-miesięczny: 50,00 zł, 12-miesięczny: 90,00 zł.

Do bezpłatnych przejazdów upoważnieni są pasażerowie powyżej 70 roku życia.

Jednocześnie przypominamy, że w Szczecinie jest 38 grup społecznych korzystających z uprawnień do przejazdów ulgowych i bezpłatnych. 


Wiadomości Szczecin Wiadomości Szczecin
Więcej wiadomości ze Szczecina

Edukatorium Fabryki Wody. Tu porwie was wir nauki!

Nauka wcale nie musi być nudna. Wprost przeciwnie, może angażować, fascynować, zachęcać do odkrywania tajemnic świata – tego właśnie doświadczycie w Edukatorium Fabryki Wody.

W Szczecinie powstanie kolejny duży zakład produkcyjny

Następny wielki zakład produkcyjny powstanie na terenie naszego miasta.

Kolejny pies zamknięty w samochodzie. Strażnicy uwolnili zwierzaka

Wysokie temperatury w połączeniu z brakiem rozsądku i wyobraźni są bardzo niebezpieczne. Apelujemy, aby nie zostawiać w samochodzie, nawet na chwilę, dzieci i zwierząt.