Czasowe zamknięcie ulicy Miodowej

opublikowano: · informacja archiwalna

Ta informacja dotyczy linii:

Informujemy, że w najbliższy piątek wystąpią czasowe utrudnienia z przejazdem na ulicy Miodowej. Ma to związek z awaryjną wycinką drzewa zagrażającego bezpieczeństwu ruchu drogowego.

W związku z koniecznością wycinki niebezpiecznego drzewa przy ul. Miodowej, w najbliższy piątek, 10 kwietnia wyłączony z ruchu zostanie odcinek od ul. Pod Urwiskiem do parkingu leśnego przy siedzibie Wydziału Lasów Miejskich. Włączenie planowane jest od godz. 9:00 do 12:00.

Na czas wyłączenia linia autobusowa 51 będzie dojeżdżała tylko do Osowa.

Drzewo zagraża bezpieczeństwu w ruchu drogowym i będzie usuwane przez odpowiednie służby leśne.


Wiadomości Szczecin Wiadomości Szczecin
Więcej wiadomości ze Szczecina

Komunikacja po meczu Pogoń Szczecin – Górnik Zabrze

W związku z organizacją meczu Pogoń Szczecin – Górnik Zabrze w dniu 25.05.2024 r.  godz. 17:30 nastąpią zmiany funkcjonowaniu komunikacji miejskiej.

Poznaj program otwarcia Fabryki Wody

Pozostał tydzień do otwarcia Fabryki Wody. Baseny, zjeżdżalnie, sauny, odkrywanie świata nauki w Edukatorium – jednym słowem, mnóstwo świetnej zabawy. Poznajcie program weekendu otwarcia.

Przed nam Dni Samorządu 2024

Przypominamy. Już za kilka dni kolejna odsłona wydarzenia, które ma inspirować młodzież do działania na rzecz lokalnych społeczności. Tym razem pod hasłem „Komunikacja przyszłości – budowanie relacji w świecie 5.0”.