Pasażerowie odwieszają bilety okresowe

opublikowano: · informacja archiwalna

Zgłaszają się pierwsi chętni do odwieszenia biletu okresowego, którego ważność jeszcze nie upłynęła. Wystarczy wysłanie prostej informacji, by móc dalej z niego korzystać.

W celu odwieszenia biletu należy przesłać następujące informacje na adres bilet@zditm.szczecin.pl:

  • imię i nazwisko użytkownika biletu okresowego;
  • nr karty SKA / lub nr biletu + nazwa aplikacji mobilnej + nr telefonu / lub nr znaczka papierowego;
  • datę odwieszenia biletu

Po przesłaniu tej informacji można korzystać z biletu okresowego do końca jego pierwotnej ważności (daty ustalonej w momencie zakupu biletów).

Przypominamy jednocześnie, że formularz zgłoszeniowy o wydłużeniu terminu ważności biletu okresowego należy złożyć nie wcześniej niż po dokonaniu zakupu nowego biletu okresowego.


Wiadomości Szczecin Wiadomości Szczecin
Więcej wiadomości ze Szczecina

Komunikacja po meczu Pogoń Szczecin – Górnik Zabrze

W związku z organizacją meczu Pogoń Szczecin – Górnik Zabrze w dniu 25.05.2024 r.  godz. 17:30 nastąpią zmiany funkcjonowaniu komunikacji miejskiej.

Poznaj program otwarcia Fabryki Wody

Pozostał tydzień do otwarcia Fabryki Wody. Baseny, zjeżdżalnie, sauny, odkrywanie świata nauki w Edukatorium – jednym słowem, mnóstwo świetnej zabawy. Poznajcie program weekendu otwarcia.

Przed nam Dni Samorządu 2024

Przypominamy. Już za kilka dni kolejna odsłona wydarzenia, które ma inspirować młodzież do działania na rzecz lokalnych społeczności. Tym razem pod hasłem „Komunikacja przyszłości – budowanie relacji w świecie 5.0”.