Utrudnienia w ruchu w związku z procesją

opublikowano: · informacja archiwalna

W związku z organizacją procesji modlitewnej w Rocznicę Objawień w Fatimie w dniu 19 sierpnia 2020 r. w godzinach 19:10–20:30 mogą wystąpić utrudnienia w ruchu drogowym i przerwy w kursowaniu pojazdów komunikacji miejskiej.

Trasa procesji przebiegać będzie ulicami: Bogurodzicy, al. Niepodległości, 3 Maja, Narutowicza, Potulicką, pl. Zwycięstwa, św. Wojciecha i Bogurodzicy.

Na czas przemarszu nastąpi czasowe, dynamiczne wyłączenie z ruchu ww. ulic. Zmiany dotyczyć będą linii tramwajowych 1, 3, 6, 7, 8, 9 oraz linii autobusowych A, B, C, 61, 62, 75, 76, 87 oraz 807. Wstrzymanie i  wznowienie ruchu komunikacji miejskiej będzie odbywać się na polecenie służb nadzoru ruchu ZDiTM.


Wiadomości Szczecin Wiadomości Szczecin
Więcej wiadomości ze Szczecina

Wykonawca przebudowy placu Orła Białego wybrany

Firma Budowlano-Usługowa MTM S.A. została wybrana na wykonawcę przebudowy placu Orła Białego. Zgodnie ze złożoną ofertą, koszt prac ma wynieść 16 426 480,48 zł brutto.

Uwaga! Od środy możliwe utrudnienia w ruchu drogowym

Marsz w środę i procesje w czwartek - z tych powodów możemy spodziewać się utrudnień w ruchu i wstrzymania komunikacji miejskiej w Szczecinie.

Wielkie żagle wracają do Szczecina. Wiemy, kto zagra na finale TSR!

Po 7 latach wielkie żaglowce wracają do Szczecina. W dniach 2-5 sierpnia u stóp Wałów Chrobrego, na Łasztowni a przede wszystkim na wodzie rozegra się finał regat The Tall Ships Races.