Piknik nad Odrą — utrudnienia w ruchu

opublikowano: · informacja archiwalna

Ta informacja dotyczy linii:

W związku z organizacją „Pikniku nad Odrą 2020” odbywającego się w rejonie ulic Wały Chrobrego, Zygmunta Starego, Szczerbcowej, Wawelskiej oraz Admiralskiej informujemy o planowanych utrudnieniach w ruchu i zmianach w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej.

W dniach od 03.09.2020 r. od godz. 18:00 do 07.09.2020 r. godz. 4:30 nastąpi wyłączenie wymienionych ulic, zmiana trasy na linii autobusowej 70 oraz zmiana lokalizacji przystanku „Wały Chrobrego” dla linii 806 oraz 526.

Organizacja ruchu

Linia autobusowa nr 70 kursować będzie objazdem:

  • W kierunku Urzędu Miasta: od przystanku „Wyszyńskiego” przez Jana z Kolna — Trasę Zamkową — Tadeusza Mazowieckiego — Starzyńskiego — Zygmunta Starego — Matejki — plac Rodła i dalej swoją trasą, z pominięciem przystanków „Admiralska” i „Urząd Wojewódzki”. Przystanek „Starzyńskiego” zostanie przeniesiony na drugą stronę ulicy, autobusy zatrzymywać się będą na przystanku w kierunku Pargowa.
  • W kierunku Pargowa: od placu Rodła przez al. Wyzwolenia — pl. Żołnierza Polskiego — Farną — Sołtysią — Wyszyńskiego — Nabrzeże Wieleckie i dalej swoją trasą, z pominięciem przystanków „Teatr Współczesny” i „Jarowita”. Przystanek „Starzyńskiego” zostaje przeniesiony do zatoki autobusowej na pl. Żołnierza Polskiego przy skrzyżowaniu z ul. Farną.

Linia kursować będzie według normalnego rozkładu jazdy.

Linie 806 oraz 526 na przystanku „Wały Chrobrego” (nr 13511) będą zatrzymywały się na prawym pasie jezdni na wysokości obecnie istniejącego przystanku.


Wiadomości Szczecin Wiadomości Szczecin
Więcej wiadomości ze Szczecina

Komunikacja po meczu Pogoń Szczecin – Górnik Zabrze

W związku z organizacją meczu Pogoń Szczecin – Górnik Zabrze w dniu 25.05.2024 r.  godz. 17:30 nastąpią zmiany funkcjonowaniu komunikacji miejskiej.

Poznaj program otwarcia Fabryki Wody

Pozostał tydzień do otwarcia Fabryki Wody. Baseny, zjeżdżalnie, sauny, odkrywanie świata nauki w Edukatorium – jednym słowem, mnóstwo świetnej zabawy. Poznajcie program weekendu otwarcia.

Przed nam Dni Samorządu 2024

Przypominamy. Już za kilka dni kolejna odsłona wydarzenia, które ma inspirować młodzież do działania na rzecz lokalnych społeczności. Tym razem pod hasłem „Komunikacja przyszłości – budowanie relacji w świecie 5.0”.