Wydobycie niewybuchu na Jodłowej. Komunikacja miejska

opublikowano: · informacja archiwalna

Ta informacja dotyczy linii:

W związku z koniecznością wydobycia niewybuchu z wykopu przy ul. Jodłowej w Szczecinie w niedzielę 18 października od ok. godz. 9:00 do odwołania wprowadzone zostaną zmiany w funkcjonowaniu w organizacji ruchu w ciągu ul. Santockiej i 26 Kwietnia. Zmiany dotyczyć będą autobusów linii 67 i 75.

Linia 67 pomiędzy przystankami „Witkiewicza” a „Karola Miarki” w obu kierunkach pojedzie zmienioną trasą:

  • w kierunku pętli „Karola Miarki” przez ul. Witkiewicza, Derdowskiego, rondo Gierosa, Ku Słońcu, Santocką i dalej od ul. Świerczewskiej do Karola Miarki stałą trasą;
  • w przeciwnym kierunku przez ul. Ku Słońcu, rondo Gierosa, Derdowskiego, Witkiewicza do ul. Poniatowskiego i dalej obowiązującą obecnie trasą.

Linia 75 pomiędzy przystankami „Witkiewicza Szkoła” a „Turzyn Dworzec” w obu kierunkach kursuje przez ul. Witkiewicza i ul. Twardowskiego do ul. 26 Kwietnia. Na trasach objazdu obowiązują wszystkie przystanki.


Wiadomości Szczecin Wiadomości Szczecin
Więcej wiadomości ze Szczecina

Jerzy Owsiak na placu WOŚP

Dzisiaj odbyło się oficjalne odsłonięcie tabliczek z nazwą nowego placu. W wydarzeniu osobiście udział wziął prezes Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Długi weekend wykorzystaj na zwiedzanie

Przed nami kilka wolnych dni, w trakcie których można wybrać się na wycieczkę po Szczecinie i okolicach. Polecamy wypady nad wodę oraz korzystanie z infrastruktury, która czeka na turystów.

Arkonka otwiera sezon

Tradycyjnie, już od 1 czerwca wszystkich miłośników wodnych i słonecznych kąpieli zapraszamy na „szczecińską Majorkę”.