Zmiany na ulicy Santockiej

opublikowano: · informacja archiwalna

W związku z pracami prowadzonymi przez ZWiK wzdłuż ul. Santockiej od dnia 02.08.2021 r. do odwołania zostanie zmieniona organizacja ruchu.

Organizacja ruchu:

  • Przejazd przez ul. Santocką od skrzyżowania z ul. Witkiewicza w kierunku ul. 26 kwietnia będzie rozpoczynał się od przejazdu przez pas zieleni rozdzielający jezdnie jednokierunkowe około 20 m od skrzyżowania ul. Witkiewicza i ul. Santockiej. Ruch pojazdów zostanie przekierowany na lewy pas ruchu z prawej strony jezdni ul. Santockiej do skrzyżowania z ul. Jodłową. Od skrzyżowania z ul. Jodłową przywrócony zostaje ruch jednokierunkowy.
  • Przystanek „Osiedle Przyjaźni” (nr 35011) dla autobusów linii 67, 75 oraz 521 jadących w kierunku Dworca Głównego/Karola Miarki zostanie przesunięty o 100 m w kierunku ul. 26 kwietnia (przed przejściem dla pieszych).

Wiadomości Szczecin Wiadomości Szczecin
Więcej wiadomości ze Szczecina

Wykonawca przebudowy placu Orła Białego wybrany

Firma Budowlano-Usługowa MTM S.A. została wybrana na wykonawcę przebudowy placu Orła Białego. Zgodnie ze złożoną ofertą, koszt prac ma wynieść 16 426 480,48 zł brutto.

Uwaga! Od środy możliwe utrudnienia w ruchu drogowym

Marsz w środę i procesje w czwartek - z tych powodów możemy spodziewać się utrudnień w ruchu i wstrzymania komunikacji miejskiej w Szczecinie.

Wielkie żagle wracają do Szczecina. Wiemy, kto zagra na finale TSR!

Po 7 latach wielkie żaglowce wracają do Szczecina. W dniach 2-5 sierpnia u stóp Wałów Chrobrego, na Łasztowni a przede wszystkim na wodzie rozegra się finał regat The Tall Ships Races.