Utrudnienia w ruchu 29 sierpnia

opublikowano: · informacja archiwalna

W związku z organizacją ,,42 PKO Półmaratonu Szczecin 2021’’ w najbliższą niedzielę utrudniony będzie przejazd przez ulicę Arkońską. Prosimy o uwagę kierowców i pasażerów komunikacji miejskiej.

W związku z organizacją biegu w godzinach od 8:00 do 14:30 nie będzie przejazdu przez ul. Arkońską na odcinku od ul. Wojciechowskiego do ronda (Arkońska/Wojska Polskiego). Wyłączone będą także parkingi: 

  • nowy parking przy Stadionie Arkonii - wzdłuż ul. Arkońskiej
  • Parking "szutrowy" Przy Czerwonej Polanie
  • Parking "płatny' przy Arkonce
     

Zmiany będą wprowadzone także w komunikacji miejskiej. W dniu 29.08.2021 r. od godz. 8:30 do godz. 14:30 mogą wystąpić utrudnienia w kursowaniu linii 1 oraz 80.

Od godz. 8:00 do zakończenia biegu, wyłączone z użytku zostaną przystanki „Stadion Arkonia nż” (nr 35512 i 35511) w obu kierunkach.


Wiadomości Szczecin Wiadomości Szczecin
Więcej wiadomości ze Szczecina

Wykonawca przebudowy placu Orła Białego wybrany

Firma Budowlano-Usługowa MTM S.A. została wybrana na wykonawcę przebudowy placu Orła Białego. Zgodnie ze złożoną ofertą, koszt prac ma wynieść 16 426 480,48 zł brutto.

Uwaga! Od środy możliwe utrudnienia w ruchu drogowym

Marsz w środę i procesje w czwartek - z tych powodów możemy spodziewać się utrudnień w ruchu i wstrzymania komunikacji miejskiej w Szczecinie.

Wielkie żagle wracają do Szczecina. Wiemy, kto zagra na finale TSR!

Po 7 latach wielkie żaglowce wracają do Szczecina. W dniach 2-5 sierpnia u stóp Wałów Chrobrego, na Łasztowni a przede wszystkim na wodzie rozegra się finał regat The Tall Ships Races.