Zmiany dla pasażerów na odcinku Podjuchy Dworzec - Klucz Autostrada

opublikowano: · informacja archiwalna

Ta informacja dotyczy linii:

Informujemy, że od najbliższego poniedziałku wprowadzone zostaną zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej na odcinku Podjuchy Dworzec – Klucz Autostrada. Ma to ułatwić poruszanie się tam, gdzie pojawiają się duże zatory drogowe, a co za tym idzie opóźnienia na liniach.

Rozwiązanie jest czasowe, do momentu zakończenia się utrudnień w rejonie przebudowywanego węzła.  Z dniem 20.09.2021 do odwołania zostaną wprowadzone zmiany w funkcjonowaniu linii 85, 904 i 908:

  • Linia 85 w dni powszednie w godz. 7–17 wydłużona zostanie do pętli „Klucz Autostrada”. Na odcinku Podjuchy Dworzec – Klucz Autostrada autobusy będą się zatrzymywać na przystankach linii 64. Nastąpi korekta godzin odjazdów, częstotliwość kursowania nie ulegnie zmianie.
  • Na linii 904 dotychczasowy kurs o godz. 9:45 w relacji Podjuchy Dworzec – Smocza Falskiego – Podjuchy Dworzec wykonywany będzie o godz. 9:33 w relacji Podjuchy Dworzec – Skalista – Sąsiedzka – Chromowa – Podjuchy Dworzec w dni nauki w szkołach oraz o godz. 9:35 w relacji Podjuchy Dworzec – Metalowa – Sąsiedzka – Chromowa – Podjuchy Dworzec w dni wolne od nauki w szkołach.

Aby wzmocnić komunikację w rejonie przebudowywanego węzła nastąpi ograniczenie na linii 908. Linia będzie kursowała wyłącznie w dni nauki w szkołach. W dni powszednie zostaną zawieszone kursy realizowane na trasie Maczka – Kwiatkowskiego. Obsługiwane będą kursy relacji Maczka – Chobolańska Szkoła. Nastąpi korekta godzin odjazdów.


Wiadomości Szczecin Wiadomości Szczecin
Więcej wiadomości ze Szczecina

Komunikacja po meczu Pogoń Szczecin – Górnik Zabrze

W związku z organizacją meczu Pogoń Szczecin – Górnik Zabrze w dniu 25.05.2024 r.  godz. 17:30 nastąpią zmiany funkcjonowaniu komunikacji miejskiej.

Poznaj program otwarcia Fabryki Wody

Pozostał tydzień do otwarcia Fabryki Wody. Baseny, zjeżdżalnie, sauny, odkrywanie świata nauki w Edukatorium – jednym słowem, mnóstwo świetnej zabawy. Poznajcie program weekendu otwarcia.

Przed nam Dni Samorządu 2024

Przypominamy. Już za kilka dni kolejna odsłona wydarzenia, które ma inspirować młodzież do działania na rzecz lokalnych społeczności. Tym razem pod hasłem „Komunikacja przyszłości – budowanie relacji w świecie 5.0”.