W rejonie węzła Głębokie tramwaje i autobusy wracają na swoje perony.

opublikowano: · informacja archiwalna

Z dniem 9.10.2021 r. z uwagi na zakończenie montażu wiat przystankowych  w rejonie węzła Głębokie, autobusy i tramwaje wracają na swoje perony.

Na peronie 1 zatrzymywać się będzie linia 9 i autobusy linii 103 i 106. Peron 2 obsługiwać będzie linię tramwajową 1 i autobusową 51, a na  peron  3  udadzą się pasażerowie, którzy będą zamierzali skorzystać z linii 121.


Wiadomości Szczecin Wiadomości Szczecin
Więcej wiadomości ze Szczecina

Ostatnia prosta na Bogumińskiej. Trwają prace wykończeniowe

Budowa drogi rowerowej wzdłuż ul. Bogumińskiej wchodzi w końcowy etap. Trwają ostatnie prace wykończeniowe, w tym zapowiadane zmiany w organizacji ruchu na skrzyżowaniu z ul. Hożą.

Musica et Universum. XXIII Festiwal Muzyki Dawnej w Szczecinie. Kalendarz koncertów

XXIII Festiwal Muzyki Dawnej w Szczecinie odbędzie się w dniach 15–24 maja 2026.

Ostrzeżenie przed przymrozkiem

Miejskie Centrum Zarządzania Kryzysowego ostrzega przed wystąpieniem przymrozków  na obszarze Szczecina od godz. 22:00 dnia 10.04.2026  do godz. 08:00 dnia 11.04.2026.