Nowa ścieżka rowerowa na Zawadzkiego

opublikowano: · informacja archiwalna

Zakończyły się prace związane z budową ścieżki rowerowej na ulicy Zawadzkiego. To kolejna, po remoncie nawierzchni oraz dojść do przystanków autobusowych, zmiana w tej okolicy. Choć nie ma jeszcze oznakowania poziomego to cykliści mogą już korzystać z nowej trasy.

Ścieżka ma blisko 700 metrów. Jej początek zlokalizowano w miejscu połączenia ze ścieżką rowerową realizowaną w ramach przebudowy ulicy Szafera, a koniec przy istniejącym przejściu dla pieszych przez ul. Zawadzkiego, przy skrzyżowaniu z ul. Klonowica.

Na ulicy Zawadzkiego brakuje jeszcze oznakowania poziomego na nowej jezdni i ścieżce, będzie ono wykonane wiosną, kiedy warunki pozwolą na trwałe naniesienie farby.


Wiadomości Szczecin Wiadomości Szczecin
Więcej wiadomości ze Szczecina

Wykonawca przebudowy placu Orła Białego wybrany

Firma Budowlano-Usługowa MTM S.A. została wybrana na wykonawcę przebudowy placu Orła Białego. Zgodnie ze złożoną ofertą, koszt prac ma wynieść 16 426 480,48 zł brutto.

Uwaga! Od środy możliwe utrudnienia w ruchu drogowym

Marsz w środę i procesje w czwartek - z tych powodów możemy spodziewać się utrudnień w ruchu i wstrzymania komunikacji miejskiej w Szczecinie.

Wielkie żagle wracają do Szczecina. Wiemy, kto zagra na finale TSR!

Po 7 latach wielkie żaglowce wracają do Szczecina. W dniach 2-5 sierpnia u stóp Wałów Chrobrego, na Łasztowni a przede wszystkim na wodzie rozegra się finał regat The Tall Ships Races.