Zmiany na pętli Ludowa

opublikowano: · informacja archiwalna

Informujemy, że w dniach 1- 4 marca prowadzona będzie rozbiórka budynku socjalnego na pętli „Ludowa”. W związku z tym dla pasażerów wprowadzone zostaną zmiany. Prosimy o szczególną uwagę w rejonie placu budowy.

Trwa zabezpieczanie terenu, ciężki sprzęt rozpocznie swoje prace we wtorek. W związku z tym na najbliższe dni przystanki „Ludowa” (nr 16031) dla autobusów linii nocnych 525 (jadących w kierunku „Zajezdni Golęcin”) oraz 526 (jadących w kierunku „Police Zajezdnia”) będą wspólne z linią 67.

Powodem wyburzenia jest stan techniczny budynku. Do czasu wybudowania nowego obiektu kierowcy będą korzystać kontenerów socjalnych.

ZDiTM podejmował próby wyłonienia wykonawcy na zadanie łączne – rozbiórka i budowa nowego obiektu na podstawie posiadanego już projektu. Niestety w postępowaniach nikt nie złożył oferty.

W dalszej kolejności wyburzony zostanie budynek na Gocławiu. Łączny koszt prac to 129 000 zł netto.


Wiadomości Szczecin Wiadomości Szczecin
Więcej wiadomości ze Szczecina

Zmiana w kolegium prezydenckim

Piotr Krzystek, prezydent Szczecina poinformował dziś o zmianach w kolegium prezydenckim. Do grona zastępców prezydenta z początkiem czerwca dołączy Marcin Biskupski.

Koniec sezonu 2023/24 w Kanie

Teatr Kana zaprasza na wyjątkowe wydarzenia zamykające sezon 2023/2024.

II zwyczajna sesja Rady Miasta Szczecin

Przed nami II zwyczajna sesja Rady Miasta Szczecin. Początek obrad, które tradycyjnie już będzie można śledzić za pomocą Internetu, zaplanowano na godzinę 10.00.